Blizzard mógłby usunąć jedno z najbardziej znienawidzonych ograniczeń w grach free-to-play

Blizzard mógłby usunąć jedno z najbardziej znienawidzonych ograniczeń w grach free-to-play

Overwatch 2: Blizzard może usunąć jedno z najbardziej znienawidzonych ograniczeń free-to-play

Od premiery jesienią 2022 r. Monitorowanie 2 Był bohaterem wielu kontrowersji. Większość krytyki ze strony graczy jest skierowana właśnie pod ten adres System monetyzacjiBo są tacy, którzy twierdzą, że to niesprawiedliwe. Choć sytuacja poprawiła się dzięki zmianom, jakie zaszły w ostatnich miesiącach, nadal jest daleka od ideału.

Na szczęście wygląda na to, że tak Zamieć Posłuchaj opinii społeczności, a będziesz mógł usunąć jedno z najbardziej irytujących ograniczeń popularnej gry free-to-play.

Powiązane wideo: Czy Overwatch 2 jest nadal zły?

Obejrzyj wideo

Ta ważna zmiana może pojawić się w Overwatch 2

W oryginale z 2016 roku nowymi bohaterami byli: Dostępne za darmo Dla wszystkich graczy Od początku. Kontynuacja wprowadziła poważną zmianę w tym systemie, denerwując społeczność.

Chociaż moi gracze Monitorowanie 2 Nowe postacie można zdobyć bez wydawania prawdziwych pieniędzy, a teraz trzeba grać przez wiele godzin, aby je osiągnąć Przepustka bojowa na poziomie 45 A jeśli nie, zapłać 10 USD Aby uzyskać różne poziomy i odblokować bohatera od początku sezonu.

W przypadku, gdy gracze odmówią zapłaty kwoty Wyróżniona przepustka bojowa Nie osiągaj poziomu 45, muszą ukończyć serię… Specjalne wyzwania Aby zdobyć nowe postacie, które pojawiają się co dwa sezony. Społeczeństwo uważa to za restrykcyjny system, który stawia w niekorzystnej sytuacji tych, którzy mało grają lub nie wydają pieniędzy.

Na szczęście, Rozrywka Blizzarda Zdaje sobie sprawę, że zdobycie nowych bohaterów w popularnej grze o strzelaniu do bohaterów może dla niektórych stanowić problem. Dlatego programiści rozważają możliwość wprowadzenia istotnych zmian.

Venture i Space Ranger to kolejni bohaterowie Overwatch 2, którzy pojawią się w 2024 roku

Venture i Space Ranger to kolejni bohaterowie Overwatch 2, którzy pojawią się w 2024 roku

Podczas uczestnictwa w programie Zegnać! Podcast z SVB, Jareda Noyce’aproducent wykonawczy Monitorowanie 2Rozwiązano wiele skarg graczy. W pewnym momencie opowiedział o sposobie odblokowywania nowych bohaterów.

„Czy chcę, aby każdy gracz mógł doświadczyć mistrza w dniu zakończenia sezonu? Tak, czy myślę, że to osiągniemy? Tak, myślę, że to osiągniemy i teraz aktywnie nad tym pracujemy. Czy mogę rozmawiać o szczegóły?” Nie, nie mogę” – skomentował producent.

Monitorowanie 2 Jest to gra, w której postacie i skład drużyny są bardzo ważne dla tworzenia strategii i osiągnięcia zwycięstwa. Jared Neuss przyznaje, że ograniczenie nowych bohaterów może być zaletą dla graczy, którzy mają dostęp do całego składu.

W wywiadzie producent wykonawczy opowiedział także o krytyce, jaką spotkało się z wydarzeniem Zimowa kraina czarów Boże Narodzenie, Kontrowersyjna premiera wersji Steam, Legendarne skórki I więcej.

Ale powiedz nam, czy podoba Ci się obecny sposób odblokowywania postaci? Przeczytajmy Twoją opinię w komentarzach.

Monitorowanie 2 Dostępne na Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series Dawać Kliknij tutaj Aby przeczytać więcej wiadomości z tym związanych.

Powiązane filmy: Mikrotransakcje Monitorowanie 2: poza kontrolą?

Obejrzyj wideo

Redakcyjny: gry / Facebook / Świergot / youtube / Instagrama / Aktualności / Bunt /kabel / wiadomości Google

fontanna

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *