Boks: Jest już potwierdzona data drugiego meczu Usyeka i Joshua

sJest potwierdzona data. The Rewanż pomiędzy Ołeksandrem Usykiem i Anthonym Joshuą o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej odbędzie się 20 sierpnia w Jeddah w Arabii Saudyjskiej.. Usyk broni pasów IBF, WBA i IBF przed Joshua w Londynie we wrześniu 2021 roku. Walka została nazwana Rage On The Red Sea.

„Co za przejażdżka kolejką górską, walcząc o mistrzostwo świata wagi ciężkiej po raz dwunasty z rzędu. Wygrałem pas, zjednoczyłem dywizję, zdobyłem kolejny pas, straciłem pasy, zostałem dwukrotnym zjednoczonym mistrzem wagi ciężkiej, a obecnie Mam randkę z datą, w której mam zostać trzykrotnym mistrzem Unified World Heavyweight. Co za okazja! „

Rosyjska inwazja na Ukrainę postawiła pod znakiem zapytania tę bitwę, gdy Ołeksandr Usyk postanowił iść na front w obronie swojego kraju. Już pod koniec marca ukraiński minister sportu przyznał mu nagrodę Zezwolenie na przekroczenie granicy z Polską i przygotowanie się do walki z Joshua.

Eddie Hearn, promotor boksu meczowegoskomentował, że zamierza czekać tak długo, jak potrzebuje Osik. Hearn grał z możliwością ustawienia tymczasowej walki o Joshuę (24-2, 22 KO), ale ostatecznie odwołał się, by skupić się na rewanżu.

Usyek realizuje marzenie o symulatorze Evandera Holyfieldaktóry był niekwestionowanym mistrzem najpierw w wadze cruiser, a potem w wadze ciężkiej

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.