Capcom podnosi wynagrodzenia swoich pracowników o 30%

Capcom pojawia się powyżej linii wzroku z wiadomościami pokazującymi, że nie wszystkie studia są uwikłane w nieszczęśliwe procesy sądowe. Firma odpowiedzialna za Resident Evil postanowiła podnieść wynagrodzenia swoich pracowników „w celu promowania strategicznych inwestycji w pracowników”.

Wiadomości pochodzą z Oficjalna strona Capcom W obliczu tego, jakie będą wyniki finansowe za 2021 r., które nadejdą w maju tego roku. Po sezonie takich hitów jak Resident Evil Village z ponad 5,7 milionami kopii i Monster Hunter Rise z 7,7 milionami kopii na samym Switchu, to ciekawe, że deweloper pomyślał o nagradzaniu swoich pracowników.

Capcom z korzyścią dla swoich pracowników

Capcom chce inwestować w pracowników, którzy są częścią brutalnego sukcesu ostatnich lat i ogłaszać Nowa partia myśliwców ulicznych Przyczyniło się to również do dalszego podnoszenia marki na szczyt. Zgodnie z tym, co deklaruje firma, „zmierzą się z problemami społecznymi i poprawią wartości firmy poprzez nawiązanie relacji zaufania między pracownikami a akcjonariuszami”.

Bez wychodzenia z Japonii mamy inny dobry przykład, który polega na tym, że Bandai Namco ma pomysł, aby postępować zgodnie z tymi samymi krokami, radykalnie zwiększając pensję początkową, która wynosiła 232 000 jenów i została zaktualizowana do 290 000. Miejmy nadzieję, że te same praktyki dotrą do innych studiów deweloperskich w innych częściach świata.

Capcom podnosi pensje swoich pracowników o 30% - To nigdy nie jest zły moment na aktualizację CV i wysłanie go do Capcom, który bardzo agresywnie postawi na rozwój swoich pracowników.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.