CDC przewiduje wzrost liczby przypadków Covid w USA do maja z powodu wariantu B.1.1.7 przed „ gwałtownym spadkiem ”

CDC przewiduje wzrost liczby przypadków Covid w USA do maja z powodu wariantu B.1.1.7 przed `` gwałtownym spadkiem ''

Personel medyczny transportuje pacjenta na izbę przyjęć w Moses Bin Maimon Medical Center na Brooklynie w Nowym Jorku, USA, 8 marca 2021 r.

Michael Nagel | Agencja informacyjna Xinhua Getty Images

Przypadki Covid-19 prawdopodobnie ponownie wzrosną w Stanach Zjednoczonych, ponieważ wysoce zaraźliwy wariant B.1.1.7 zdominował kraj, osiągając szczyt w maju, a następnie gwałtownie spadł w lipcu, zgodnie z nowymi danymi opublikowanymi w środę z ośrodków w USA. zapobieganie.

Wzrastać Koronawirus choroba CDC stwierdziło w raporcie, że oczekuje się przypadków, gdy stany łagodzą strategie zapobiegania pandemii dla firm, zgromadzeń i szkół na dużą skalę, a wariant B.1.1.7, który po raz pierwszy został zidentyfikowany w Wielkiej Brytanii, rozprzestrzenia się szybciej w całym kraju.

Agencja przewidziała przebieg epidemii na podstawie czterech różnych scenariuszy wskaźników szczepień i ponownego otwarcia stanu. Chociaż liczby przypadków różniły się w każdym scenariuszu, ogólny trend wybuchu pozostał taki sam we wszystkich czterech prognozach, przy czym liczba przypadków wzrosła w maju wcześniej. Jesień w lipcu.

Amerykańska agencja stwierdziła, że ​​chociaż oczekuje się, że liczba przypadków Covid wzrośnie w tym miesiącu, liczba przyjęć do szpitali i zgonów prawdopodobnie pozostanie niska w całym kraju, a liczba przypadków spadnie do lipca, ponieważ więcej Amerykanów jest szczepionych przeciwko wirusowi.

Federalni urzędnicy ds. Zdrowia napisali w raporcie, że wysoki poziom wyszczepialności i przestrzeganie środków bezpieczeństwa przeciwko pandemii „są niezbędne do kontrolowania COVID-19 i zapobiegania nagłemu wzrostowi liczby hospitalizacji i zgonów w nadchodzących miesiącach”.

Podczas konferencji prasowej Białego Domu w Covid w środę, dyrektor CDC, dr Rochelle Wallinsky, powiedziała, że ​​perspektywy powinny przypomnieć Amerykanom, że „mamy z tego wyjście”.

„ Chociaż obserwujemy postęp w zakresie mniejszej liczby przypadków, hospitalizacji i zgonów, Zmienne to symbole wieloznaczne Może to odzwierciedlać postęp, jaki osiągnęliśmy. „Widzimy, że nasze obecne szczepionki chronią przed zanieczyszczającymi wariantami, które są powszechne w kraju. Po prostu, im szybciej zaszczepimy coraz więcej osób, tym szybciej wszyscy wrócimy do normalności”.

Wskaźnik nowych codziennych infekcji Spadł poniżej 50 000 dziennie W ciągu weekendu i nadal spada, według danych z Johns Hopkins University, w ciągu ostatnich siedmiu dni średnio 48100 przypadków dziennie.

Nowe dane wyprzedzają Dzień Pamięci i święto 4 lipca. Prezydent Joe Biden powiedział, że ma nadzieję, że w Święto Niepodległości zaszczepi się wystarczająco dużo Amerykanów, aby bezpiecznie organizować małe spotkania na świeżym powietrzu.

We wtorek Biden Zapowiedział ostatnie cele swojej administracji W walce z koronawirusem: Niech 70% dorosłych w USA otrzyma co najmniej jedną dawkę szczepionki Covid i zaszczep w pełni 160 milionów dorosłych do 4 lipca.

Według danych zebranych przez Centers for Disease Control and Prevention, do wtorku ponad 145 milionów Amerykanów w wieku 18 lat lub starszych, czyli 56,4% całej dorosłej populacji, otrzymało co najmniej jedną dawkę szczepionki Covid-19. Według CDC ponad 105 milionów Amerykanów w wieku 18 lat lub starszych, czyli 40,8% całej populacji dorosłych, zostało w pełni zaszczepionych.

W ostatnich tygodniach częstotliwość osób otrzymujących pierwszą szczepionkę Dawki spadły, Chociaż amerykańscy urzędnicy ds. Zdrowia twierdzą, że pracują nad poprawą dostępu do strzykawek, a także zachęcają więcej Amerykanów, którzy niechętnie przyjmują szczepionkę.

CDC wykorzystało dane z Centrum Modelowania Scenariuszy COVID-19, które opracowało sześć modeli do oceny potencjalnego przebiegu Covid-19 w Stanach Zjednoczonych w czterech scenariuszach. Naukowcy wzięli pod uwagę wskaźniki szczepień, wdrażanie zasad, takich jak noszenie masek i dystans społeczny.

Dodatkowo prognoza opierała się na danych do końca marca, kiedy sprawy Covid rosły.

– Nate Ratner z CNBC przyczynił się do powstania tego raportu.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *