Co czytam? Książka dla smakoszy, jedna o ekonomii i polityce oraz biografia uwielbienia – program telewizyjny – 19.10.2022

Co czytam?  Książka dla smakoszy, jedna o ekonomii i polityce oraz biografia uwielbienia – program telewizyjny – 19.10.2022

Aktualne liczby i pomysły

do Adolfo Gars s Javier Rodriguez Webberdo księgarń trafiła właśnie wyjątkowa publikacja dla ekspertów i pasjonatów tego tematu. że to Ekonomiści, ekonomia i polityka, tytuł, który zbiera eseje i wywiady i obiecuje urugwajskie spojrzenie na globalny fenomen, który czyni dzisiejszych ekonomistów głównymi doradcami prezydentów. Wkłady dziesiątek profesjonalistów zbiegają się w odzwierciedlenie epoki.

okładka książki

Ekonomiści, ekonomia i polityka

autorAdolfo Garz i Javier Rodriguez Webber

redakcyjnykoniec wieku

Strony

Kilka pysznych przystawek i bardzo dobrze zaprezentowanych

od twórców ZiemiaA patelnie s Zapamiętuje, trzy kuszące książki kucharskie, znakomicie zaprezentowane i ze wszystkimi rzeczami absolutnie przepysznymi, ta pikada pojawiła się już na cały rok. Picada to sport narodowy, a tutaj studio kulinarne Gaucha nadaje mu zupełnie nowy wymiar. Zapomnij o sztucznych przekąskach i spróbuj takich rzeczy jak solony karmel karmelowy, ketchup z pieczonych pomidorów lub zupa cytrynowo-bonnato. Sprawią, że będziesz chciał.

okładka książki

Ugryzienia przez cały rok

AutorskiStudio gotowania Gaucha

redakcyjnygregalbo

Cena £1590 pesos.

Biografia i fikcja w opowieści o miłości i wojnie

Skrzyżując autobiografię i rzeczywistość z najczystszą fikcją – można by mówić o fikcji subiektywnej – powieść Salomona opowiada historię tytułowego człowieka, który jako dziecko uciekł z Polski i wojny i przybył statkiem do Urugwaju. Tutaj musi uczyć się języka, integrować obyczaje, kształtować życie, identyfikować się w społeczeństwie i radzić sobie z historią ucisku. Jest to pierwsza powieść wydana przez Ionatana Was, współpracownika El País Cultural.

okładka książki

autorKan Iunatan

redakcyjnykłania się

Strony176

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *