„Co za calciopoli! W piłce nożnej rocznie sprzedaje się 500 miliardów na czarno.

Aurelio de Laurentiis Przełamywanie zaciemnienia prasy w Neapolu.

Wśród wielu kwestii poruszonych przez prezydenta Neapolu jedna dotyczy: Korupcja w świecie piłki nożnej.

Właściciel Neapolu inspiruje się logiką wydanej przez siebie książki Rafael Kanton:

„Z tej publikacji kantonu wynika jasno Cała piłka nożna jest zepsuta. Jesteśmy przyzwyczajeni do Calciopoli, ale Calciopoli sprawia, że ​​śmiejesz się w porównaniu z książkami, jak książki kantońskie.

W tekście kantońskim ADL. wyjaśnić Mówi się o Danie zwłaszcza w Singapurze. 'Ndrangheta zarządza Calabrią czwartego pokolenia z Harvardu i Bristolu, a także meksykańskimi bukmacherami piłkarskimi z Singapuru.

łączenie biznesu Przez Rosję, przez kraje nordyckie, przez Szkocję, Irlandię, Anglię, Portugalię, Hiszpanię, Francję, Szwajcarię, Niemcy, Polskę i Włochy do Neapolu. Rocznie sprzedaje się 500 miliardów czarnych.

«Z 500 miliardami Murzynów możesz wybierać nawet głowy głównych krajów, nie wspominając o światowej piłce nożnej.. Tam jest napisane, mecze i sędziowie są wymienieni. Więc mówię wam, pamiętacie wyniki, wypędzenia. Byłeś indoktrynowany, może nie czytałeś tych artykułów i dokumentów? „De Laurentiis podsumował.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *