Compi Science w Marvel’s Spider-Man 2: Jak ukończyć misję fabularną

Compi Science w Marvel’s Spider-Man 2: Jak ukończyć misję fabularną

Nauka kombinacyjna To dwunasta misja fabularna Marvel Spider-Man 2. Na tej stronie naszego kompletnego przewodnika po Spider-Man 2 Do PlayStation 5 Mówimy ci Jak wykonać zadanie I Wszystko co musisz zrobić.

Jak rozpocząć główne zadanie Science Compi w grze Marvel’s Spider-Man 2

Rozpoczynamy Science Compi po zakończeniu Mistrz iluzji Razem z Peterem udajemy się do głównego znacznika zadania w Greenwich. Jeśli jedziemy milami, będziemy musieli otworzyć aplikację TAYVSM, aby zmienić się w Petera, lub po prostu podejść do znacznika zadania i wejść w interakcję z lokalizacją gry, aby zmienić się w Petera. Jednak gdy już wejdziemy w interakcję z… Zamknięty szyberdach Aby je odblokować rozpoczniemy misję głównego wątku fabularnego o nazwie Science Compi.

Wchodzimy przez właz tego dachu w Greenwich jako Peter

Kompilacja Marvel’s Spider-Man 2: Nauka

Science Compi w Marvel’s Spider-Man 2 to „misja” z głównego wątku fabularnego gry, która polega jedynie na udaniu się do punktu oznaczonego na mapie jako Peter Parker, aby rozpocząć samą misję i Po prostu oglądaj scenę, aż się skończy.

Ta „misja” fabularna nie wymaga od nas absolutnie niczego innego, jak tylko obejrzenie przerywnika filmowego.

Dokładnie to właśnie wam powiedzieliśmy: w tej misji Nie ma żadnej części, którą można zagrać, a my jedyne, co możemy zrobić, to obserwować rozwój sceny. Film pomiędzy Peterem i Harrym w Fundacji Emily May.

A kiedy scena się skończy Tuż przed nami będziemy mieli kolejny znacznik głównego zadania. Jeśli się tam udamy, zaczniemy od kolejnej głównej misji fabularnej o nazwie Spider-Spy?.

Inne treści dotyczące Marvel’s Spider-Man 2, które mogą Cię zainteresować

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *