Culiacan Hans Hasch zdobywa mistrzostwo w Polsce

Warszawa. – Tenisista z Culiacan Hans Hasz kat On też jest Meksykaninem Miguel Angel Reyes-Varilla Zabrali przydomek męża mojego mężczyzny od Warszawa Challenger, która odbyła się w Warszawie, Polska.

Hatch Verdugo i Reyes-Varela pokonali w niedzielnym finale duet Polaków Piotra Matuszewskiego i Ukraińca Vladislav Manafov przez dwucyfrowe 6-4.

Meksykańska para potwierdziła tą koroną dobry czas, jaki przeżywali i mimo zaciekłego sprzeciwu Europejczyków udało im się wywalczyć tytuł.

Hans Hatch I Miguel Angel Reyes Do finału dotarli po pokonaniu w sobotę Turcji Iskandara Mansouriego i Brazylijczyka Orlando Luza w meczu, w którym musieli odrabiać straty i mimo przegranej 4-6 w pierwszym secie, w pozostałych dwóch wygrali 6:3. . i 10-4.

W ćwierćfinale, który odbył się w ubiegły piątek, azteckie hantle pokonały Portugalczyka Goncalo Oliveirę i Szwajcara Lucę Margaroli 6:4, 7, 7, 6 (4).

Meksykanie, którzy w zeszłą środę byli w 1/8 finału, pokonali Francuzów Tristana Lamasina i Manuela Jennarda 7:5, 6:4.

Następnym przystankiem Meksykanów w tym tygodniu będzie Challenger na Majorce. W pierwszej rundzie zmierzą się z Izraelczykiem Aaronem Cohenem i Niemcem Raphaelem Giutisem.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *