Czterech Hiszpanów rywalizuje w Kumite w Paryżu przed igrzyskami olimpijskimi

Czterech hiszpańskich zawodników karateTrzy kobiety i tylko jeden mężczyzna zagrają po ostatniej walce prowadzonej przez męską drużynę, która rozpocznie się w przyszły piątek w Paryżu Świat karate przed olimpiadąOstatnia szansa na zdobycie miejsca na Igrzyskach w Tokio.

Bilet otrzyma trzech pierwszych graczy w każdej kategoriiers Aby wziąć udział w edycji, w której krate zostanie wydana i odrzucona jako sport olimpijski, ponieważ została już wykluczona z edycji 2024.

Stade Pierre de Coubertin, jak można się spodziewać, to miejsce wybrane na zawody. Z Sandra Sanchez i Damien Quintero zakwalifikowali się już do Tokio w metodzie kataHiszpania stara się o miejsce w kumite (walce), wyzwaniem dla wielu kandydatów: w każdej wadze jest od 59 do 74 uczestników.

Cntabra Carlotta Fernandez (-55 kg) Ibizan Christina Ferrer (-61) i Malaga Obraz Mary Torres (+71) Zajmują miejsca 21, 17 i 15 w odpowiednich klasyfikacjach olimpijskich, ale jeśli przejdą rundy eliminacyjne, są bezpiecznymi zawodnikami w kluczowych momentach i nie należy pomijać ich klasyfikacji.

jawor matas (-67) Być jedynym hiszpańskim reprezentantem w wagach mężczyzn. Również Rodrigo Ibez (-75) i Babacar Seck (+75) są zarejestrowane jako zarejestrowane, ale są akredytowane przez Federację Hiszpańską Nie apelowali o anulowanie zawieszenia przed Paryżem.

Oboje należeli do grona karateków w Mistrzostwa Europy W maju zeszłego roku w Polsce odmówili rywalizacji o brązowy medal dla drużyn, w proteście przeciwko „obelgom, obelgom i napaściom”, jakie rzekomo otrzymali od menedżerów hiszpańskiej federacji.

Nie pojawienie się na konkursie oznacza jednak otwarcie akt dyscyplinarnych i zawieszenie w zawodach Ebiz i Sec mogli wnieść zarzuty do Federalnej Komisji Dyscyplinarnej o rozważenie tymczasowego uchylenia kary A jeśli jej się udało, startowała w Paryżu. Żaden z nich tego nie zrobił, zapewnił Efe.

Kilka dni po kontrowersji zrezygnował trener mężczyzn Angel Arenas, a na to stanowisko został powołany były mistrz świata. Nawet Lil, aby znaleźć się w par. Trenerem kobiet jest Irene Colomar.

W przeciwieństwie do angielskiej Premier League i innych międzynarodowych rozgrywek, które rozgrywane są tylko w systemie pucharowym, Gry przedolimpijskie będą opracowywane w formacie mieszanym.

Tryb rywalizacji

Po kilku rundach rozstrzygniętych przez KO, Finaliści i zwycięzcy drugiej rundy (Karaterze, którzy w regularnym turnieju zdobyliby złote, srebrne i brązowe medale) Będą rywalizować w lidze all-on-all. Pierwsza trójka zakwalifikuje się do Igrzysk.

piątek W kumite sporne będą kata kobiece, kata 55 kg, męskie 67. Impotent Męskie kata ma wagę -61 dla kobiet i -75 dla mężczyzn. A w niedzielę najwyższe wagi +61 i +75.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *