Czy to najlepszy onkolog na świecie? Onkolog z Houston opracował najnowocześniejszą metodę leczenia tej choroby, która pozwala na całkowite wyzdrowienie 50% pacjentów, a pacjenci przybywają do niego z całego świata.

Czy to najlepszy onkolog na świecie?  Onkolog z Houston opracował najnowocześniejszą metodę leczenia tej choroby, która pozwala na całkowite wyzdrowienie 50% pacjentów, a pacjenci przybywają do niego z całego świata.
  • Philip Salem, 82 lata, połączył immunoterapię, chemioterapię i terapię celowaną, aby stworzyć lek przeciwnowotworowy o nazwie ICTriplex
  • Powiedział, że ta metoda doprowadziła do całkowitego wyzdrowienia u 50% pacjentów, podczas gdy tradycyjne metody leczenia pozwalają na osiągnięcie wskaźnika wyzdrowienia na poziomie mniejszym niż 30%.

Do onkologa z Houston, który opracował najnowocześniejsze leczenie, które pozwala uzyskać całkowitą remisję u 50 procent pacjentów, przybywają pacjenci z nowotworami z całego świata.

Philip Salem, lat 82, połączył immunoterapię, chemioterapię i terapię celowaną, aby stworzyć przełomową terapię przeciwnowotworową o nazwie ICTriplex w swoim Centrum Onkologii w Salem.

„Pracuję w medycynie onkologicznej od 55 lat. Nigdy nie widziałem tego, co widzę teraz dzięki ICTriplex” – powiedział Salem. ABC7.

82-letni onkolog, będący liderem badań nad rakiem, opublikował swoje odkrycia w czasopiśmie: Dziennik Amerykańskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej W czerwcu 2022 r.

Przekonujące wyniki jego badań przyciągnęły zdesperowanych pacjentów z całego świata, którzy przemierzali tysiące mil do Houston w Teksasie w poszukiwaniu nadziei i możliwości, jakie daje to pionierskie leczenie.

Do onkologa Philipa Salema z Houston, który opracował najnowocześniejszą metodę leczenia, pozwalającą na osiągnięcie całkowitej remisji u 50 procent pacjentów, przybywają pacjenci z nowotworem z całego świata.
Salem (82 l.) połączył immunoterapię, chemioterapię i terapię celowaną, aby stworzyć przełomową terapię przeciwnowotworową o nazwie ICTriplex
Petra, pacjentka chora na raka, która opisała to leczenie jako cud, powiedziała: „Kiedy tu przyszłam, na początku poczułam silny ból, a już po pierwszym miesiącu ból zniknął”.

Bianca Jurado, pacjentka, która podróżowała z Włoch do Houston, powiedziała, że ​​po raz pierwszy spotkała się z doktorem Salemem około rok temu, kiedy jej nowotwór poczynił postępy i rozprzestrzeniał się.

„Rozpoczęłam leczenie we Włoszech, ale niestety wyniki leczenia nie były dobre, więc cierpiałam na ciągły postęp choroby.”

Salem powiedział, że Jurado, który przez trzy lata walczył z tą trudną chorobą, obecnie wraca do pełnej sprawności.

Petra, pacjentka chora na raka, która opisała to leczenie jako cud, powiedziała: „Kiedy tu przyszłam, na początku poczułam silny ból, a już po pierwszym miesiącu ból zniknął”.

Centrum Onkologii w Salem to jedyna placówka, która stosuje kombinację immunoterapii, chemioterapii i terapii celowanej w leczeniu zaawansowanych przypadków raka – powiedział lekarz.

„Przyjmowaliśmy pacjentów, którym główne ośrodki onkologiczne kazały wrócić do domu i umrzeć, i wskaźnik całkowitej remisji wynosił od 50 do 60 procent”.

„Zero procent w porównaniu z 50 procentami – to łatwy wybór” – powiedział Marco Bragman, pacjent chory na raka.

Bianca Jurado, pacjentka, która podróżowała z Włoch do Houston, powiedziała, że ​​po raz pierwszy dowiedziała się o doktorze Salem około rok temu, kiedy jej rak był zaawansowany i rozprzestrzeniał się.
Salem powiedział, że Jurado, który przez trzy lata walczył z tą trudną chorobą, obecnie wraca do pełnej sprawności

Badania Salem dotyczące ICTriplex zostały opublikowane w Journal of the American Society of Clinical Oncology, jednym z najbardziej wpływowych czasopism w tej dziedzinie.

Przebadał 41 pacjentów z wieloma rodzajami nowotworów, w tym rakiem płuc, trzustki, jelita grubego i piersi, z których wszyscy byli w zaawansowanym stadium progresji.

Ogólny wskaźnik remisji, biorąc pod uwagę pacjentów z remisją częściową i całkowitą, wyniósł imponujące 90 procent.

W przeciwieństwie do tego, konwencjonalne metody leczenia zwykle pozwalają na osiągnięcie wskaźnika wyleczenia na poziomie mniejszym niż 30 procent.

Powiedzieć Kronika Houston W 2022 r.: Ku naszemu zaskoczeniu wykazano, że to połączenie jest bardzo skuteczne w szerokim zakresie diagnoz nowotworów. Nie ogranicza się do jednej diagnozy czy jednego nowotworu.

Pionierskie leczenie okazało się najskuteczniejsze u chorych na raka płuc i trzustki, osiągając odsetek całkowitej remisji na poziomie 70%.

„Zalecamy to leczenie jako leczenie pierwszego rzutu, ponieważ okazało się bardzo skuteczne w leczeniu płuc i trzustki” – powiedział Salem.

„Zero procent w porównaniu z 50 procentami – to łatwy wybór” – powiedział Marco Bragman, pacjent chory na raka.
Salem zbadał 41 pacjentów z wieloma typami nowotworów, w tym rakiem płuc, trzustki, jelita grubego i piersi, u wszystkich pacjentów w zaawansowanym stadium progresji.

Pacjenci są wdzięczni Salemowi, uznając go za światełko nadziei w walce z chorobą często uważaną za najtrudniejszą w ludzkim świecie.

U Ellie Moore, u której dziesięć lat temu zdiagnozowano raka płuc w stadium 4., od 2019 r. znajduje się w remisji.

„Wiedziałam, że muszę zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby walczyć, a doktor Salem zapewnił mnie, że się nie poddamy” – powiedziała.

„Ponieważ mieszkam w Houston, mogłam wyjść z biura na leczenie i tego samego dnia wrócić do pracy” – dodała.

„Uwielbiam doktora Salem; „To mój bohater” – powiedział Jurado z prawdziwym szczęściem.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *