Darmowe gry weekendowe: F1 22, Fallout 3, Evoland Legendary Edition i nie tylko

Darmowe gry weekendowe: F1 22, Fallout 3, Evoland Legendary Edition i nie tylko

Jak w każdy weekend Od 21 do 24 października Istnieje wiele promocji dostępnych na PS5A Xbox X/SA PS4A Xbox One s komputer Na co nam pozwolą? Graj za darmo, zarówno z bezpłatnymi wersjami próbnymi przez ograniczony czas, co pozwala nam uzyskać dostęp do pełnych wersji niektórych gier bez płacenia, jak i bezpośrednio z grami na PC, które możemy dodać do naszych bibliotek za darmo i zachować na zawsze. Następnie dokonujemy przeglądu Wszystkie dostępne promocje Aby zagrać bez płacenia w ten weekend:

Graj za darmo F1 22 W ten weekend na wszystkich platformach

F1 22 W ten weekend możesz grać za darmo na wszystkich platformach. więc mają ogłosić sztuka elektroniczna s Mistrzowie kodu, firmy, które zorganizowały tę promocję, aby uczcić zbliżające się Grand Prix USA 2022 Aramco. W czasie, gdy ta bezpłatna wersja próbna pozostaje aktywna, gracze będą mogli uzyskać dostęp do całej zawartości symulacja Z F1Również postęp zostanie zachowany na wypadek, gdybyśmy chcieli go kupić po zakończeniu promocji.

Daty zmieniają się w zależności od platformy, ponieważ na PS5, PS4 i PC można grać bez płacenia od 9:00 (czasu hiszpańskiego). czwartek 20 października Do 8:59 (czasu hiszpańskiego) w dniu poniedziałek 24 października. Na Xbox Series X/S i Xbox One test będzie dostępny dzień później, do 23 października, według informacji Electronic Arts. Administratorzy ostrzegają, że wymagane jest połączenie internetowe i że na niektórych platformach można zamówić subskrypcję Usługi doskonały Jak PS Plus lub Xbox Live Goldchociaż nie określa, który z nich będzie potrzebny.

Trzy bezpłatne wersje próbne w ramach Dni grania za darmo w usłudze Xbox Live Gold

Jak w każdy weekend, ludzie się zapisali Xbox Live Gold Na Xbox Series X/S lub Xbox One będzie mógł cieszyć się darmowym, ograniczonym czasowo dostępem do pełnych wersji kilku wybranych tytułów, choć tym razem jest tylko jedna gra zamiast zwykłych dwóch lub trzech. Ta promocja jest znana jako darmowe dni gryOtwarte również dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate, ponieważ obejmuje ona Live Gold w swoim członkostwie. Koniec tego tygodnia , Do poniedziałku 24 października O 8:59 (czasu półwyspu hiszpańskiego) możesz zagrać w tę grę za darmo:

Dwie nowe darmowe gry w Epic Games Store

Sklep z grami epickimi Już zaktualizowane Jego cotygodniowa promocja, w której oferuje jedną lub więcej darmowych gier wideo na komputery PC każdemu, kto chce je odebrać przed końcem okresu. Z tej okazji sklep cyfrowy oferuje nam dwie całkowicie darmowe gry, które możemy zatrzymać na zawsze, choć tylko wtedy, gdy zażądamy ich przed upływem terminu: W następny czwartek 27 października 17:00 (czasu hiszpańskiego). Są to:

Nowe darmowe gry ze sklepu Epic Games Store.

Fallout 3 To świetna gra RPG po apokalipsie Bethesda Przywrócił tę klasyczną sagę, nadając jej nowe podejście 3D i wyznaczając przyszłość tej kultowej serii. Evoland Jest to oryginalna propozycja, która zabiera podróż przez historię RPG, przeskakując między estetyką a trybami gry, splatając to wszystko z intrygującą fabułą.

Jak zwykle sklep Epic Games Store zapowiedział także tytuły, które możemy pobrać W następny czwartek za darmogdy Fallout 3 s Evoland stać się niedostępnym; W przyszłym tygodniu będą dwie darmowe gry, Saturnalie s Młot bojowy 40 000: Mechanikaktóre można bezpłatnie dodać do biblioteki od 27 października do 3 listopada.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *