David Jenkinson z C21: „Content Americas 2023 na nowo definiuje doświadczenie rynkowe w Miami”

David Jenkinson z C21: „Content Americas 2023 na nowo definiuje doświadczenie rynkowe w Miami”

W wywiadzie dla Prensario Davida Jenkinsonaredaktor naczelny i dyrektor naczelny C21Pierwsza edycja, która odbyła się na początku tego roku, uzyskała wśród uczestników ocenę 8,5/10, stwierdził, ponieważ oferowała „nowe kreatywne podejście”: „To był pierwszy raz, kiedy zorganizowano wydarzenie specjalnie zaprojektowane dla tych rynków”. konferencje odbywały się w języku hiszpańskim i skupiały się wyłącznie na zjednoczeniu społeczności wokół specjalnego wydarzenia.

Content Americas wykorzystuje to, co najlepsze ze sztandarowego wydarzenia C21, Content London, które jest powszechnie uważane za najbardziej zaawansowane wydarzenie w europejskim kalendarzu biznesowym telewizji. „Jest on również programowany przez ten sam zespół i sprzedawany na całym świecie za pośrednictwem marek C21 C21 Średni.sieć, CVeintiuno.com, Dramaquartlery.net Oraz inne produkty i usługi z zakresu ochrony środowiska.

Dyrektor generalny zwrócił uwagę na główne wydarzenia swojego programu: „Rose d’Or Latinos Awards”, „Program dla dzieci” i „Pokaz koprodukcji”, które przyciągają uwagę trzech zarejestrowanych uczestników, a także nowych graczy na mapie rynku.

Podczas pierwszej edycji Latin Rose Gold Awards zarejestrowano prawie 300 występów, a nagrody ocenia ponad 170 wybitnych dyrektorów. Ceremonia finałowa odbędzie się we wtorek, 23 stycznia, a wezmą w niej udział setki czołowych producentów, platform i kanałów, co wprowadzi na rynek dramat i spokój.

Ponadto sekcja „CVeintinuo 100” uhonoruje 100 najbardziej wpływowych graczy w regionie (z których wielu będzie obecnych), aby promować głównych graczy wydarzenia.

„Mamy koktajle, występy i sesje tworzone we współpracy z największymi studiami, takimi jak Sony, Balon, Telewizja Aztisha I wiele więcej. Program trzydniowej konferencji nie ma sobie równych i po raz kolejny będzie prowadzony w języku hiszpańskim. Ponadto mamy dwugodzinny wykład na temat sztucznej inteligencji, która wprowadza tę nową technologię na rynek, prowadzony przez Akademię Sztucznej Inteligencji. Jenkinsona.

Już drugi rok z rzędu targi potwierdziły obecność ponad 1600 delegatów – 600 kupujących – 25 platform i platform streamingowych oraz blisko 100 wystawców. „To przyćmiewa konkurencję. Jak stwierdziła jedna osoba w ankiecie przeprowadzonej wśród delegatów w zeszłym roku: „Jeśli nazwa ma treść, wiadomo, że będzie dobra” – podsumował.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *