Décimas konsoliduje „główną ulicę” Madrytu i otwiera nową placówkę w Goya

Décimas konsoliduje „główną ulicę” Madrytu i otwiera nową placówkę w Goya

Suma dziesiątek Madrytu. Hiszpańska sieć odzieży sportowej i sprzętu modowego otworzyła 17 marca drzwi nowego punktu sprzedaży na poziomie ulicy w Madrycie. W szczególności zakład znajduje się pod numerem 41 Calle Goya, wraz z innymi operatorami, takimi jak H&M, Cortefiel lub Primor.

Otwarcie firmy powiększa liczbę ponad czterdziestu sklepów sieci w Madrycie. W stolicy sieć sklepów z modą sportową posiada również sklepy w głównych centrach biznesowych miasta: dwa sklepy na Gran Vía, nr 30 i 50 oraz na Calle Fuencarral, nr 39.

W ostatnich latach firma Zdecydowała się wzmocnić swoją lokalną obecność poprzez sprzedaż detaliczną w Hiszpanii. Obecnie Decima ma na terenie kraju prawie czterysta punktów sprzedaży. Pojawiła się seria o modzie sportowej prezydent We wrześniu ubiegłego roku Barcelona otworzyła swój dziesiąty lokal w stolicy Katalonii. Konkretnie budynek znajduje się pod numerem 40 Calle Pelayo, z którego jestem zwolniony wyskoczyć Od Mango Teen, zainstalowany przez hiszpańską grupę dystrybucyjną na początku 2022 roku.

Na arenie międzynarodowej firma produkująca odzież sportową jest obecna w takich krajach jak Francja, Portugalia, Rumunia i Polska. Ponadto Décimas posiada biuro handlowe w Szanghaju (Chiny). Ale, Rynek hiszpański odpowiada za 97% przychodów sieci. Firma posiada obecnie sieć dystrybucyjną liczącą 395 punktów sprzedaży iw najbliższych latach planuje dalszą jej rozbudowę o baterię dwudziestu otwarć rocznie, a także remonty od dziesięciu do piętnastu sklepów rocznie.

Serię kontroluje firma Sport Street, która obejmuje również sieci Invain i Polynesia, a także kilka franczyz Adidas. Grupa zatrudnia ponad 2600 osób we wszystkich swoich sieciach na całym świecie. Sport Street to jeden z największych dystrybutorów odzieży i sprzętu sportowego w Hiszpanii (obok Decathlonu, Sprintera, Nike i Adidasa).

Według najnowszych danych hiszpańska grupa zamknęła rok 2021 wzrostem sprzedaży o 21,6%, osiągając 230,3 mln euro, ale nadal jest to o 7% mniej niż w 2019 r., kiedy miała sprzedaż na poziomie 247,9 mln euro. Jednak Décimas osiągnął zysk netto w wysokości 11,8 mln euro, czyli prawie trzykrotnie więcej niż 4,5 mln euro w 2019 roku.

Décimas został założony w Hiszpanii w 1985 roku. Dwa lata po założeniu Décimas otworzył swój pierwszy sklep w Madrycie i rozpoczął ekspansję w całej Hiszpanii. Firma pojawiła się w kanale online w 2006 roku, choć obecnie firma odpowiada za 2% swojej sprzedaży poprzez e-commerce.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *