Dlaczego Huawei P50 Pro to najlepsza premiera smartfona roku

Wiele osób może mieć na uwadze to pytanie, dlaczego powinniśmy kupić Huawei P50, co jest takiego specjalnego w tym telefonie, na końcu tego artykułu otrzymasz odpowiedzi na swoje pytanie, a my przejrzeliśmy ten telefon od góry do dołu, aby Ci wyjaśnić dlaczego jest to najlepszy telefon Smart w tym roku.

Huawei nie musi stale udowadniać, że potrafi tworzyć flagowe telefony, które mogą konkurować z telefonami dowolnego innego producenta. Widzieliśmy, jak firma robi to raz po raz dzięki swoim flagowym telefonom z serii Mate i P. Rok po roku te smartfony przesuwają granice pod względem wzornictwa, funkcji i fotografii mobilnej.

Dotyczyło to zwłaszcza możliwości fotograficznych, a przede wszystkim serii P. W tym samym duchu kontynuuje nowy Huawei P50 Pro i tak też się stało.

Wysoka wydajność

Wydajność p50 pro jest na najwyższym poziomie dzięki procesorowi Qualcomm Snapdragon 888. 8 GB pamięci RAM jest najlepsze w swojej klasie, wystarczające, aby telefon działał naprawdę szybko.

Pojemność baterii smartfona jest jedną z największych (4360 mAh), jaką widzieliśmy, i wystarcza na cały dzień przy umiarkowanym lub nawet półaktywnym użytkowaniu – ekran przy jasności 90% może palić się przez około 7 godzin.

Huawei oferuje szybką przewodową ładowarkę 66 W i ładowanie bezprzewodowe ok. 50 W. Ładuje do 75% przewodowego w 30 minut, do 100% w około 45-50 minut.

Przyciski i złącza

Podobnie jak większość flagowców Huawei w ostatnich latach, przyciski głośności i przycisk zasilania znajdują się po prawej stronie, a port USB Type-C i tacka na kartę SIM znajdują się na dole. Głośniki znajdują się na górze i na dole, a czujnik odcisków palców znajduje się pod wyświetlaczem, który ma zakrzywione krawędzie, które wpadają w metalową ramkę.

Ekran Huawei P50 Pro

Huawei P50 Pro ma ekran o przekątnej 6,6 cala z rozdzielczością 1228 x 2700 pikseli i gęstością pikseli 450 ppi.

Odwzorowanie kolorów jest doskonałe, a ekran OLED doskonale nadaje się do oglądania filmów i wideo. Huawei zawsze miał PWM, ale potem stał się mniejszy, a firma osobno o tym mówiła w prezentacji.

Częstotliwość odświeżania wynosi 120 Hz, co sprawia, że ​​telefon jest bardzo płynny. Dostępny jest tryb „dynamiczny”, aby oszczędzać energię, lub możesz po prostu wybrać 60 Hz do ciągłego użytkowania.

Najlepszy aparat Huawei

Huawei P50 Pro ma dwukomorową ramkę, w której mieszczą się cztery aparaty Leica AI. Główny aparat szerokokątny jest wyposażony w czujnik 50 MP, połączony z teleobiektywem 64 MP z 3,5-krotnym zoomem optycznym, obiektywem szerokokątnym 13 MP i czujnikiem monochromatycznym 40 MP.

Biorąc pod uwagę ten sprzęt, nie dziwi fakt, że P50 Pro potrafi robić niesamowite zdjęcia. Obrazy są wyraźne, szczegółowe i mają szeroki zakres dynamiczny. Nawet w słabym świetle czujniki działają bardzo dobrze.

Jesteśmy przekonani, że są to więcej niż wystarczające powody, aby każdy wierzył, że jest to najlepsza wersja smartfona roku, ponieważ używaliśmy już niektórych smartfonów dużej marki i jesteśmy bardzo pewni siebie, mamy nadzieję, że masz pytanie dla wszystkich odpowiedzi, teraz czas sprawdzić P50 pro w oficjalnym sklepie internetowym.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *