DolarToday Wenezuela: Sprawdź cenę dolara dzisiaj, czwartek, 9 września 2021 r. Monitor kursu wymiany USD na boliwar wenezuelski Cena dolara Interbanex nndc | Gospodarka

ten cena w dolarach W Wenezueli utrzymała się w czwartek powyżej 4,1 mln suwerennej bariery Bolivara, wśród oświadczeń senatorów ze Stanów Zjednoczonych i Europy, że zakończenie sankcji wobec kraju jest przedmiotem dialogu.

Kurs wymiany jest wyceniony na 4 142 063,83 boliwarów za dolara na rynku równoległym lub nieoficjalnym, zgodnie z danymi platformy. .

patrz | Kurs wymiany: poznaj cenę dolara dzisiaj, czwartek, 9 września 2021 r.

Senatorowie ze Stanów Zjednoczonych i Europy powiedzieli w środę, że przyszłość sankcji nałożonych na Wenezuelę będzie zależeć od wyniku dialogu między rządem Nicolása Maduro a opozycją oraz wezwali prezydenta Wenezueli do „dobrej wiary” i wyrazili swoje „pełne Pomoc.” „Za platformę. Zniżka.

Bob Mendes, przewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych Senatu USA oraz jego koledzy z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Parlamentu Europejskiego, Litwy, Łotwy, Estonii, Czech, Polski i Danii z zadowoleniem przyjęli rozmowy na temat przezwyciężenia kryzysu wenezuelskiego.

Zobacz także | Kurs walutowy: jakie czynniki wpłynęły na wzrost ceny dolara?

Wzywamy reżim Maduro do podjęcia tego procesu w dobrej wierze w celu przywrócenia demokratycznych rządów, przywrócenia rządów prawa oraz przywrócenia podstawowych wolności i godności ludzkiej narodowi Wenezueli.Zauważyli we wspólnym oświadczeniu.

W tekście podkreślili gotowość poparcia każdej karty mającej na celu przeprowadzenie nowych wyborów parlamentarnych i prezydenckich.

Z informacjami od Agence France-Presse

To może Cię zainteresować

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *