Dwie nowe gry mobilne pojawiają się w katalogu Netflix

Z Netflix mamy wystarczająco dużo przykładów seriali odzyskanych z tradycyjnej telewizji, które stały się wielkim hitem na jego platformie, ale jak dotąd nie widzieliśmy wycofanych gier uratowanych, aby stały się częścią mobilnego teleturnieju.

Tak właśnie stało się z popularną grą wyścigową Asphalt Xtreme od Gameloft, która przestała być dostępna 1 października tego roku, a dzięki licencji Netflix na grę od Gameloft, tytuł ten zaczyna teraz być częścią oferty gier mobilnych firmy , mówią w nim Weź Crunch.

A od Gameloftu już nadawali tytuł tej grze konsumpcji, która była rozwijana od sierpnia 2015 do września 2017 roku i została całkowicie zamknięta dla publiczności 30 września 2021 roku i przestanie być dostępna w sklepach z aplikacjami 1 października. tak jak mówiliśmy.

Asphalt Xtreme to, wraz z niedawnym pojawieniem się Bowling Ballers, dwa nowe tytuły dla Gry który będzie mógł grać wyłącznie dla subskrybentów Netflix Na swoich urządzeniach mobilnych, zarówno na Androidzie, jak i iOS.

Pod tym względem, Asphalt Xtreme powoli zaczyna się rozprzestrzeniać na całym świecie, który ma zostać uruchomiony w nadchodzących tygodniach w Stanach Zjednoczonych, natomiast Bowling Ballers jest dostępny od początku miesiąca dla subskrybentów na całym świecie.

Bowling Ballers to oparta na poziomach gra w kręgle należąca do Frosty Pop, twórcy dwóch innych gier mobilnych dostępnych również na Netflix: Shooting Hoops i Teeter Up, które do tej pory towarzyszyły wyłącznie grom Stranger Things.

Podobnie jak w przypadku pozostałych gier mobilnych Netflix, dwa nowe tytuły będą musiały zasubskrybować platformę i uzyskać dostęp do tytułów za pośrednictwem aplikacji Netflix. Bez dodatkowych kosztów, bez reklam i bez zakupów w aplikacji.

To może już dać nam wyobrażenie o tym, gdzie Netflix może się udać w przyszłości, więc możliwe jest również, że zobaczymy inne gry, które również zostały pominięte przez twórców.

To już kwestia pojawienia się na platformie nowych tytułów gier mobilnych, choć zawsze musimy mieć na uwadze, że są one uzupełnieniem lub wartością dodaną do prezentacji treści filmów i seriali, które już oferują w swojej coraz bardziej rozbudowanej katalog treści.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *