Dzielnice zmieniają się w mniejsze, bardziej ukierunkowane witryny społecznościowe

Dzielnice zmieniają się w mniejsze, bardziej ukierunkowane witryny społecznościowe

Ponieważ popyt na szczepienia nieznacznie spada, wiele hrabstw w całym regionie Sacramento zmienia swoją strategię, aby ułatwić dostęp do szczepionek. Prawie 50% populacji hrabstwa Yulu zostało zaszczepionych, ale wciąż są tysiące ludzi, którzy jeszcze nie otrzymali swoich dawek. Aby pokonać te bariery, przenoszą kliniki szczepień do różnych mniejszych ośrodków, a ten sam wysiłek jest naciskany przez hrabstwo Sacramento. Dziś rano zorganizowali imprezę szczepień na pchlim targu Galt. „Mamy wiele języków. Mamy pielęgniarki, które znają język migowy … nie ma tłumaczenia, które mógłbyś wymyślić i nie możemy sobie z tym poradzić” – mówi Kevin Mackie, regionalny dyrektor medyczny ds. Przeciwpożarowych w Sacramento, Evan Morales Suarez, mieszkaniec Elk Grove, który był na pchlim targu, mógłbyś natknąć się na imprezę szczepień. KCRA powiedział 3 News, że czekał tak długo na szczepionkę, ponieważ nie rozumiał, jak korzystać z technologii i nie mógł umówić się na wizytę. Szczepionkę J&J podawano w dzisiejszych klinikach w obu prowincjach i pomimo pewnych podejrzeń i wahań ponad 100 mieszkańców nadal otrzymuje szczepienia. To była dla niej najwłaściwsza szczepionka, mówi Melody Moats. „Uważam, że może być najlepsza, myślę. Będąc tą, która bierze tylko jedną dawkę, wolę to raczej niż obierać obie, w ten sposób nie marnujemy czasu. z dala od pracy. ”. Frank Schnegas, pedagog z Yolo Latino County potwierdza, że ​​coraz więcej osób decyduje się na inne szczepionki. „Wykazano, że szczepionka J&J jest bardzo bezpieczna. Nie jest już wstrzymywana i nie było wielu ludzi, którzy mieli tę reakcję. Dlatego ta szczepionka jest uważana za bardzo bezpieczną” – powiedział Schnegas. Klinika szczepień Grounds w Roseville do końca maja przejdzie do bardziej ukierunkowanych, lokalnych działań.

Ponieważ popyt na szczepienia nieznacznie spada, wiele hrabstw w całym regionie Sacramento zmienia swoją strategię, aby ułatwić dostęp do szczepionek.

Prawie 50% populacji hrabstwa Yolo zostało zaszczepionych, ale wciąż są tysiące ludzi, którzy jeszcze nie otrzymali swoich dawek. Aby pokonać te bariery, przenoszą kliniki szczepień do różnych, mniejszych ośrodków.

Ten sam wysiłek ponosi hrabstwo Sacramento. Dziś rano o godz Pchli targ Galt.

„Mamy wiele języków. Mamy pielęgniarki, które znają język migowy… Nie ma tłumaczenia, które mógłbyś wymyślić i nie możemy sobie z tym poradzić” – mówi Kevin Mackie, dyrektor regionalnej medycyny przeciwpożarowej w Sacramento.

Mieszkający w Elk Grove Evan Morales Suarez, który był na pchlim targu, natknął się na przypadek szczepień. KCRA powiedział 3 News, że czekał tak długo na szczepionkę, ponieważ nie rozumiał, jak korzystać z technologii i nie mógł umówić się na wizytę.

Szczepionka Johnson & Johnson była podawana w przychodniach dziennych w obu hrabstwach i pomimo pewnych wątpliwości i wahania, ponad 100 mieszkańców nadal jest szczepionych.

Melody Moats mówi, że była to dla niej najbardziej odpowiednia szczepionka.

„Wydaje mi się, że on może być najlepszy, tak myślę. Będąc tym, który wykonuje tylko jedno zdjęcie, wolę to robić, zamiast robić jedno i drugie. W ten sposób nie marnujemy czasu na pracę” – mówi Moats.

Frank Schnegas, specjalista ds. Pomocy społecznej w hrabstwie Yulu Latino, podkreśla, że ​​coraz więcej osób decyduje się na inne szczepionki.

„Wykazano, że szczepionka J&J jest wyjątkowo bezpieczna. Nie jest już wstrzymywana i nie było wielu osób, które doświadczyły tej reakcji. Dlatego jest uważana za bardzo bezpieczną” – powiedział Schnegas.

Hrabstwo Blaser będzie również pracować nad zdemobilizowaniem swojej kliniki masowych szczepień @ The Grounds w Roseville do końca maja i podejmie działania bardziej zorientowane na społeczność.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *