EA Sports FC Mobile ogłosiło datę premiery, a Vinicius Jr. miał na sobie okładkę

EA Sports FC Mobile ogłosiło datę premiery, a Vinicius Jr. miał na sobie okładkę

EA Sports FC Mobile będzie alternatywą dla FIFA w wersji mobilnej. Wszystkie istotne wiadomości i informacje tutaj!

Od czasu ogłoszenia zmiany nazwy popularnej serii piłkarskich gier wideo, EA Sports — znak towarowy firmy Electronic Arts Rewolucjonizuje swoją reklamę na przyszłość. W tym przypadku był to zwrot EA Sports FC Mobileadres komórkowy Potwierdź datę premiery na ten dzień 26 września I wiele innych faktów do rozważenia.

Zasadniczo najbardziej rezonansowe wiadomości dotyczą pokrycie sportowca. Jak w każdym wydaniu zespół AE Poszukuję znanej osobowości na boisku piłkarskim, która będzie twarzą gry wideo. w co będzie FC Mobiledalej od Reprezentacja Brazylii I Real Madrytmłoda gwiazda Winicjusz Jr Został wybrany do poprowadzenia przyszłej okładki tytułowej.

Z drugiej strony, chociaż ostateczna dostawa nadejdzie blisko zamknięcia Wrzesieńfaktem jest, że obecnie istnieje plik Ograniczona wersja beta który rozpoczął się t 31.07 I to się skończy 31 sierpnia. Ci, którzy chcą spróbować szczęścia i spróbować dołączyć do wczesnej bety, będą musieli pobrać plik Aplikacje ze sklepu Sklep Google Play W Kanada, Malezja, Australia i Rumunia (Wyłącznie dla telefonów komórkowych z android).

W sprawie treść Co w nim zobaczymy EA Sports FC Mobile będą licencje Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy i Liga Konferencji. Dodatkowo będziemy dysponować prestiżowym stoiskiem Premier League Do AngliaI liga hiszpański Bundesligi Niemiecki MLS Do Zjednoczone państwo, Będzie zgodnie z terminem Do Włochypośród innych.

z działu Aktualnościsymulacja Poruszający Stopa futbolowa Ulepszenia grafiki zapewnić wrażenia z oglądania Dodano wciągające przerywniki filmowe przed i po meczu, odświeżony komentarz i nowe ujęcia z kamery. Ponadto pytania dotyczące B postać graczaNowe wzory trafień niespotykane wcześniej jesienią, możliwość dostosować dla twojego zespołu i gracza Zamknięte pokoje Również Zamknięte pokoje.

Ostatnią rzeczą do podkreślenia jest partycja Zostań założycielem. Jest to inicjatywa, która zaprosi Cię do gry 24 sierpnia Aby wygrać nagrody, np Wyjątkowi gracze. Ponadto dostępne będą przedmioty do odblokowania za pośrednictwem Założycielska Przepustka Gwiazd Premiumnic jak przepustka bojowa, ale piłka nożna. EA Sports FC Mobile Będzie dostępny na obu urządzeniach Androida i iOS. Czy jesteś gotowy, aby zostać królem piłki nożnej na telefony komórkowe?

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *