Eden Hazard podkreśla pracę Belgii po zwycięstwie nad Polską: „Dobry mecz” | Real Madryt |. RMMD | Sporty

Eden Hazard podkreśla pracę Belgii po zwycięstwie nad Polską: „Dobry mecz” |  Real Madryt |.  RMMD |  Sporty

Po bolesnej porażce z Holandią (porażka 4-1) w miniony piątek Belgia pokonała u siebie Polskę 6:1 w drugim dniu funkcjonowania Unii Europejskiej, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w tej edycji z dużym udziałem Eden Zagrożenie.

Kapitan Belgii był dziś zadowolony z wyniku Czerwonych Diabłów. Napastnik Realu Madryt upierał się, że wierzy, że dodając minuty gry, odzyska najniższy poziom.

„Zawsze to mówiłem, wracam do tego, co sekwencjonowałem mecze i minuty”, Powiedział RTL Hazard, wyraźnie szczęśliwy, po zwycięstwie Belgii na oczach swoich fanów.

Patrzeć: Rudiger podpisał kontrakt z Realem Madryt: „To największy krok w całej mojej karierze”

Napastnik, który pomógł Kevinowi De Bruyne’owi w 2:1, miał kilka okazji do zdobycia gola, ale tego nie zrobił.

„Miałem szanse, ale niestety mi się nie udało. Zobaczymy następnym razem” Hazard, który dodał, że Czerwone Diabły dały „dobry mecz”, mimo że zaczęły przegrywać.

Belgia pokonała Polskę

Robert Lewandowski (28) wysunął Polaków na prowadzenie, ale Axel Witsel (42), Kevin De Bruyne (59), Leandro Trossard (73, 79), Leander Dendoncker (84) i Luis Obenda (90 +3) odwrócili prowadzenie. tablica wyników. Pokazane przez „Czerwone Diabły” na boisku.

Dzięki temu zwycięstwu drużyna prowadzona przez Hiszpana Roberto Martineza zajmuje drugie miejsce w grupie A4 z taką samą punktacją jak Polska i tylko za Holandią, która wygrała swoje dwa mecze i jest liderem grupy z 6 punktami.