Ekran Samsunga oferowany w rozdzielczości 4K w świetnej cenie

Ale model o którym mówimy to Samsung U28E590D, czyli urządzenie z ekranem 28 cali W związku z tym zapewnia więcej niż wystarczająco dużo miejsca, aby doświadczenie użytkownika z dowolnymi rodzajami treści było doskonałe. Należy zauważyć, że jest to model o bardzo efektownym designie, który łączy w sobie czerń i srebro, a także ma bardzo małe wymiary: 18,71 x 66,09 x 46,85 cm. Oko! Podstawa tego urządzenia jest doskonała, bo oprócz tego, że przyciąga wzrok, oferuje również jędrność, którą z pewnością docenisz.

Jak skomentowaliśmy, ten ekran ma panel 4K czyli dioda LED typu TN. Zapewnia to doskonałą niezawodność, jeśli chodzi o renderowanie obrazów, dlatego wystarczy cieszyć się filmami i zdjęciami w rozdzielczości, która jest więcej niż wystarczająca, aby cieszyć się profesjonalnym poziomem. W przypadku, gdy wszystko, co zostało powiedziane, wydaje ci się mało prawdopodobne, należy zauważyć, że ta forma ma technologię Technologia AMD FreeSyncTo znacznie poprawia transmisję treści, co zmniejsza zniekształcenia tego, co jest reprezentowane. To, wraz z tylko opóźnieniem MilisekundyTo sprawia, że ​​gry są idealnym wyborem do użytku z tym ekranem.

Wspaniała komunikacja

Aby nie napotkać żadnych problemów podczas korzystania ze wszystkich urządzeń, które masz w domu z tym produktem, takich jak komputery i konsole, opcje, które znajdziesz w tej sekcji są doskonałe, czego nie zrobisz na przykład. Brakuje dwóch portów HDMI Zapobiegnie to konieczności regularnego obchodzenia się z kablami w celu przełączania się z jednego źródła dźwięku na drugie. Dodatkowo powinieneś wiedzieć, że zawiera również Port ekranu W przypadku, gdy potrzebujesz tego typu interfejsu komunikacyjnego. Dlatego każda potrzeba zostanie rozwiązana za pomocą tego urządzenia.

Tył Samsunga U28E590D

Skorzystaj i kup ten monitor Samsung na sprzedaż

Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem tego produktu i nie chcesz płacić więcej niż 300 €, teraz jest czas na skorzystanie, tak jak w sklepie Amazon 17% zniżki To pozwala ci to osiągnąć. Jeśli musisz Konto główne Nie będziesz musiał nic dodawać do kosztów wysyłki, co również jest interesujące dla wielu. z możliwością Zawieś go na ścianie Jeśli chcesz, ponieważ jest zgodny ze standardem VESA, zostawiamy link, którego powinieneś użyć, aby uzyskać plik Kontrola jakości I doskonale współpracuje z wysoką rozdzielczością i dużym ekranem.

Przed zakończeniem chcielibyśmy skomentować niektóre szczegóły, które naszym zdaniem są ważne i co mają wspólnego z jakością obrazu, którą osiągniesz dzięki temu produktowi. Po pierwsze, osiąga jasność 370 netto, Zapewnienie dobrego widoku, nawet jeśli światło z okna pada na ekran. Ponadto zarządzanie kolorami jest całkowicie niezawodne, ponieważ zwiększa się kontrast 100: 1. Jak widać, wszystkie są dobrymi szczegółami.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *