eufyCam 3: Nowa kamera monitorująca 4K z wbudowanym panelem słonecznym

eufy wyróżnia się oferowaniem różnorodnych kamer monitorujących, które nie wymagają żadnego abonamentu do działania.

Dziś firma wprowadziła eufyCam 3A Kamera do monitoringu wewnątrz i na zewnątrz, która monitoruje 365 dni w roku, plus Nowa stacja dokująca HomeBase S380.

eufyCam 3

Nowa kamera jest łatwa w instalacji i obsłudze, aw przeciwieństwie do innych kamer nie wymaga miesięcznych opłat.

Nowy eufyCam 3 wyróżnia się w nieskończona bateria Osiągnij do 365 dni użytkowania i ładuj je za pomocą wbudowanych w blat paneli słonecznych

Ponadto oferuje Maksymalna przejrzystość w dzień i w nocy Rozdzielczość Ultra HD 4K, czujnik przysłony f/1,4 zapewniający maksymalną jasność, zintegrowana ostrość i noktowizor w podczerwieni. Wreszcie to kamera Odporny na ekstremalne temperatury, wodę i kurz z IP67.

Nowa stacja dokująca HomeBase S380

The Nowa stacja dokująca HomeBase S380który jest centrum nerwowym systemu eufy Security, umożliwia przetwarzanie i przechowywanie obrazów bezpośrednio na urządzeniu bez użycia zdalnych serwerów.

Sztuczna inteligencja BionicMind Przetwarza obrazy w czasie rzeczywistym i wykorzystuje rozpoznawanie twarzy do wykrywania intruzów, wykrywa dostarczone pojazdy, zwierzęta lub paczki i wysyła raport bezpieczeństwa do aplikacji eufy. Sztuczna inteligencja poprawia swoją wydajność z każdym użyciem.

z 16 GB pamięci Można zapisać do 3 miesięcy filmów bez miesięcznej opłaty, a dzięki zewnętrznemu dyskowi twardemu można go rozszerzyć, aby przechowywać lata nagrań.

Użytkownikom, którzy mają kamery lub inne czujniki eufy lub zamierzają rozbudować swój system w przyszłości, HomeBase umożliwia połączenie, dzięki czemu mogą korzystać i kontrolować BionicMind AI w ujednolicony sposób w aplikacji eufy.

Dane przechowywane w HomeBase są szyfrowane trójstopniowym szyfrowaniem klasy wojskowej, dzięki czemu dane zawsze pozostają prywatne i pozostają pod kontrolą użytkownika.

Cena i dostępność

eufyCam 3 będzie dostępny dla 🛒 549€ Zestaw z 2 kamerami + stacja dokująca HomeBase 3. Koszt dodatkowych kamer 🛒 199,99 €.

Dostępny będzie również eufyCam 3C, z takimi samymi funkcjami jak eufyCam 3, ale bez ładowania słonecznego, co będzie kosztować 🛒 519,99 € 2 kamery + stacja bazowa 3.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.