Facebook | Instagram | szpule | Facebook i Instagram: Pokażemy Ci nowe funkcje, które ulepszą Twoje bębny | Hiszpania | Meksyk | Stany Zjednoczone | technologia

Wprowadź nowe kreatywne narzędzia, aby s Ma na celu tworzenie, edycję i programowanie krótkich filmów w pionie, wśród których znajdują się opcje synchronizacji dźwięku, efekty dźwiękowe i szablony obrazów.

Jak wyjaśniła firma w poście na blogu, funkcje te, skierowane przede wszystkim do twórców treści, ułatwią również „odkrywanie nowych odbiorców”.

Przede wszystkim ogłosiła to Użytkownicy Facebooka będą mogli teraz tworzyć Kołowrotki z przeglądarki internetowej za pośrednictwem Studia twórcówDo tej pory było to możliwe tylko na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi iOS i Android.

Patrzeć: Discord wreszcie zawiera czat tekstowy w kanałach głosowych (klawisze, aby dowiedzieć się, jak z niego korzystać)

Meta zaczęła również wprowadzać narzędzia do przycinania wideo na pulpicie., dzięki czemu osoby zainteresowane mogą publikować długoterminowe filmy, zarówno na żywo, jak i wstępnie nagrane, w różnych formatach. Dzięki tej funkcji będą mogli tworzyć i edytować klipy z długich filmów w Facebook Reel za pośrednictwem Creator Studio.

z drugiej strony, Meta wskazała, że ​​uruchomiła opcję, dzięki której „gracze” mogą tworzyć bębny o krótkim formacie Bezpośrednio z Twojej transmisji na żywo.

W ten sposób twórcy treści będą mogli teraz przycinać klipy na żywo w formacie pionowym przez 60 sekund oraz w podwójnym widoku gry i kamery „gracza”.

Reels na Facebooku i Instagramie będą miały nowe funkcje | Zdjęcie: cel

Poniżej Facebook Reels obsługuje również wprowadzanie komentarzy głosowychdzięki czemu możesz przesyłać filmy w tym formacie z narracją w tle.

Meta ogłosiła również, że dzięki narzędziu do synchronizacji dźwięku możesz automatycznie synchronizować filmy z piosenkami lub czytać tekst bębnów za pomocą funkcji zamiany tekstu na mowę.

wreszcie, Firma ogłosiła, że ​​wdraża Sugestie Reels w Feed na całym świecie dla wszystkich użytkowników sieci społecznościoweja także bębny w sekcji Oglądaj wiadomości.

Ze swojej strony Instagram zintegrował również nowe narzędzia do swoich bębnów, wśród których jest opcja wydłużenia czasu działania tych narzędzi do 90 sekund.

Twórcy treści będą również mogli wchodzić w interakcję ze swoimi odbiorcami za pomocą „naklejek” Stories, które są przenoszone do sekcji Reels w celu przeprowadzania między innymi ankiet, ankiet lub konkursów.

Zobacz też: Instagram: Jak pobierać historie bez utraty muzyki?

Najnowsza aktualizacja sieci społecznościowej zapewnia również możliwość zaimportowania własnego dźwięku w celu dodania komentarzy lub dźwięku w tle do dowolnego wideo trwającego co najmniej pięć sekund.

Możliwe jest również korzystanie z szablonów bębnów, które można dostosować do własnych treści, dodając elementy do szablonu lub edytować i wycinać.

Aby pomóc twórcom treści w poszerzeniu grona odbiorców, Meta przypomniała twórcom Instagrama, że ​​mają możliwość polecania swoich rolek na Facebooku.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.