Falcao podejmuje radykalną decyzję z Kolumbią przed Mistrzostwami Świata 2026

Wraz z zakończeniem mistrzostw świata w Katarze 2022 w piłkarskim świecie zaczęło pojawiać się wiele obaw o przyszłość niektórych piłkarzy przed zbliżającą się imprezą orbitalną. gracze lubią Lionel Messi, Luka Modric i Neymar, między innymi, podpisali swój ostatni kontrakt orbitalny w swojej sportowej karierze, otwierając drzwi nowej generacji.

Z drugiej strony byli inni zawodnicy, którzy nie grali na mundialu i wielu z nich nie będzie mogło ponownie na nim zagrać. W tym toku myślenia nazwisko Kolumbii Radamel Falcao García pojawia się na radarze, ponieważ dla wielu Tygrys nigdy więcej nie zagra na orbicie, ponieważ jego wiek na to nie pozwala.

Falcao właśnie to zakwestionował Jeden mundial z Kolumbią (Rosja 2018), a swój dorobek strzelecki zdobył w pojedynku z Polską w fazie grupowej.

Gol Falcao przeciwko Polsce na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji. – obrazek: FIFA za pośrednictwem Getty Images

W tym scenariuszu przyszłość reprezentacji Kolumbii zaczyna wskazywać, jaka będzie klasyfikacja na rok 2026. Profesor Nestor Lorenzo odwołał się do ogromnego doświadczenia graczy takich jak Falcao, aby skoncentrować się na planie gry i zdobyć bilet na orbitę. Spotkanie odbędzie się w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Kanadzie.

Ty się nie poddasz

Z tego powodu wielu dało Falcao nieostrożność, bo na tym turnieju będzie miał 40 lat. Jednak osoby z ich otoczenia nie widzą tego w ten sposób. Silvano Espindola, pierwszy agent i osobisty przyjaciel Radamela Falcao, potwierdził w rozmowie z Radio Caracol, że Napastnik nie poddaje się i marzy o grze w kolejnym mundialu.

„Falcao marzy o grze w kolejnym mundialu, więc poczekaj. Można powiedzieć, że są lepsi zawodnicy lub mają lepszy dar, ale jest to bardzo trudne.” Zastępuje hierarchię A kiedy masz takiego zawodnika, oni potrzebują siebie nawzajem Pozytywni liderzy W grupach i nie tylko, kiedy masz facetów tak dobrych, jak ci, których masz lub których zamierzasz opuścić” – powiedział.

Espindola podkreślił dyscyplinę Falcao w utrzymaniu kondycji fizycznej i kontynuowaniu walki w elitarnej piłce nożnej, co otwiera drzwi do ekscytacji, aby zobaczyć go w 2026 roku. „Byłem z Falcao W Madrycie nosi spodnie, które zapewniają mu komfort w nogach, dzięki czemu krążenie płynie, i je to, co je, o 1:30 po południu i śpi przez półtorej godziny, to są zawodnicy, którzy osiągną 38 lat przywilej fizyczny I jest bardzo dobrze pielęgnowany. ModrićMa 28 lat. Kiedy Falcao Jest na wakacjach i jego jedynym nieregularnym sposobem jest pójście do mojego domu na grilla”.

Co mówi Lawrence?

„Chcę, aby regeneracja była naturalna i ciągła” powiedział argentyński strateg w rozmowie z ESPN, mówiąc o planach na 2023 rok, w których prawdopodobnie play-offy rozpoczną się w nowej formie, mając na uwadze, że o miejsca będzie więcej. – Wybitny zawodnik kupuje udziały w kadrze narodowej, ale adaptacja i asymilacja młodego zawodnika jest zawsze łatwiejsza, gdy mają go doświadczeni zawodnicy – ​​wyjaśnia.

Właśnie dlatego Falcao i James są integralną częścią Lorenzo i będą do nich dzwonić w przyszłości, o ile dodadzą minuty w swoich klubach. „Głoszę to od pierwszej chwili i być może dlatego byłem krytykowany. Myślę, że świetni zawodnicy są bardzo ważni i drużyna narodowa potrzebuje ich, aby przewodzić.”

Najważniejsze dla Lorenzo jest to, by młodzi zawodnicy bronili się przed presją i „poświęcili się swoim sprawom”, czyli pokazali talent, dzięki któremu wyskoczyli za granicę, a „a nie to, że są za wszystko odpowiedzialni”.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.