Fenapepro uhonoruje baseballową chwałę w Dzień Legendy

O tym powiedział prezes Fenapepro, Eric Almonte, który ogłosił legendy, z których liczb będą korzystać uczestnicy dnia, w tym Home Run Derby zawodników Lidomu oraz zawody Softball na ich własnym boisku wśród aktywnych graczy Major League Baseball. . i na emeryturze.

W ramach wydarzenia odbędzie się również konkurs strzelania z beczek na najlepsze pistolety w łapaczu LIDOM oraz wyścig wśród najlepszych biegaczy ligi od godziny 16:00 w Quisqueya Juan Marichal.

Legendy do uhonorowania to Osvaldo Virgil, Felipe Allo, Manuel Motta, Rafael Batista, Juan Marechal, Pedro Martinez, Guaiubín Olivo i Tony Peña.

Podobnie jak George Bell, Cesarine Geronimo, Vladimir Guerrero, Winston Linas, Rico Carti, Luis Bologna, Miguel Delony i Julian Yan.

Odbędzie się również pośmiertny hołd dla zmarłych graczy, którzy byli naszymi legendami baseballu, a dla Julio Lugo będzie wyjątkowy moment.

Legends Day to wydarzenie, którego głównym sponsorem są Cervecería Nacional Dominicana i Banreservas, z którego skorzysta Fundusz Dziecięcy Davida Ortiza, który zarządza dziećmi z problemami z sercem.

Jest również współsponsorowany przez Johnny’ego Walkera, Mercassid, AFP Cresser, Petcris, Nestlé, Tokazar i Generalną Dyrekcję Ceł.

Swój udział w wydarzeniu potwierdzili m.in. David Ortiz, Fernando Tates Jr., Juan Soto, ojciec i syn Vladimir Guerrero, Pedro Martinez, Ander Franco, Nelson Cruz, Robinson Cano, Carlos Santana, Marcel Ozona, Franmel Reyes.

W Wenezueli będą Bobby Abreu, Luis Sogo, Melvin Moura, Edgardo Alfonso, Andy Chavez i Miguel Rojas.

Wydarzenie będzie transmitowane przez Digital 15, Telemicro Internacional, Escogido TV, MLB.TV oraz na YouTube przez kanał DrSports.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *