Fenerbahce, Iner Valencia, bierze loterię z wizyty w Dynamie Kijów w Polsce | Ekwadorczycy za granicą | Sporty

Dynamo Kijów zachowało swoje szanse na awans do trzeciej rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów UEFA po tym, jak nie zdołało w środę zremisować 0:0 z Fenerbahce w pierwszym meczu rewanżowym, który odbył się w polskim mieście, w którym odbywają się mecze reprezentacji Ukrainy jako miejscowy.

W reprezentacji Turcji reprezentant Ekwadoru rozpoczął Ener Valencia.

Wynik zmusi Rumuna Mirceę Lucescu do zwycięstwa w przyszłym tygodniu w Stambule, jeśli zamierza awansować do trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

To był jego pierwszy oficjalny mecz od grudnia 2021 roku.

Inwazja Rosji na Ukrainę zmusiła drużynę ze stolicy do opuszczenia swojego kraju i musiała rozpocząć pielgrzymkę do różnych części Europy, aby rozegrać ponad dwadzieścia meczów towarzyskich.

Igrzyska, w których Dynamo Kijów chciało zachować ducha drużyny, która w swoim rekordzie zdobyła dwa Puchary Zdobywców Pucharów w 1975 i 1986 roku, występując w półfinale Ligi Mistrzów w sezonie 1998/99.

Stare Chwały Reprezentacja Ukrainy wydaje się mieć trudności z odrodzeniem życia po tym, co widzieliśmy w środę w Łodzi, gdzie Fenerbahce miało największe szanse na mecz.

Czasami jednak brak sukcesów napastników tureckiej drużyny, a innym razem dobra praca ukraińskiego bramkarza Georgija Boschana, nie pozwalały Fenerbahce na przeniesienie swojej przewagi na boisku do tablicy wyników.

Podobnie jak w przypadku Szeryfa z Mołdawii, jedną z wielkich niespodzianek była faza grupowa ostatniej edycji Ligi Mistrzów, która po remisie 0:0 w środę będzie musiała poczekać na rewanż, aby zakwalifikować się do kolejnej rundy. podczas wizyty w słoweńskim obozie Maribor.

Nie zawiodła Czeszka Viktoria Belsen, która pokonała Finn HJK 1-2 dwoma bramkami Thomasa Khoury’ego, który otworzył wynik po 6 minutach z rzutu karnego, oraz Jana Koubego, który strzelił bramkę meczową w 57. minucie. Drużyna gości wygrywa.

Zwycięstwo Olympiakos uciekł przed Grekiem w dogrywce podczas wizyty na stadionie izraelskiej Maccabi Hajfa, po tym jak Dolev Haziza wyrównał (1-1) w 92. minucie po pierwszym golu duńskiego Philipa Zinkernagela dla greckiej drużyny. (Dr)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.