Firma Microsoft świętuje pierwszą rocznicę Copilot, udostępniając nowe funkcje edycji zdjęć

Firma Microsoft świętuje pierwszą rocznicę Copilot, udostępniając nowe funkcje edycji zdjęć

Rok temu firma technologiczna wprowadziła nową wersję swojej wyszukiwarki Bing, obsługiwanej przez konwersacyjną generatywną sztuczną inteligencję OpenAI, ChatGPT..

Microsoftu Świętujemy pierwszą rocznicę chatbota opartego na sztucznej inteligencji (AI), znanego obecnie jako drugi pilot. Oprócz nowych funkcji edycji zdjęć, drugi pilot Jest dostępny na różnych platformach za darmo.

rok temu, Microsoftu Wprowadziła nową wersję swojej wyszukiwarki BingObsługiwane przez konwersacyjną generatywną sztuczną inteligencję OpenAI, CzatGPTOznacza początek integracji funkcji AI z ujednoliconymi usługami pod marką drugi pilot.

Oto kilka godnych uwagi funkcji, które Microsoft testuje i które będą wkrótce dostępne:

  • GPT-4 Turbo: Copilot wkrótce będzie mógł generować odpowiedzi przy użyciu najnowszego modelu OpenAI, GPT-4 Turbo, umożliwiając realizację bardziej złożonych i kompleksowych zadań. Model ten jest obecnie testowany z wybranymi użytkownikami i w nadchodzących tygodniach zostanie szeroko zintegrowany z Copilotem.
  • Nowy model DALL-E 3: Copilot może teraz tworzyć dokładniejsze obrazy o wyższej jakości dzięki zaktualizowanemu modelowi DALL-E 3. Funkcje te są dostępne na stronie bing.com/create lub można je zamówić w witrynie Copilot.
  • Konfiguracja online z menu przepisywania: Użytkownicy przeglądarki Microsoft Edge mogą z łatwością pisać w większości witryn internetowych za pomocą funkcji Copilot. Wystarczy, że zaznaczą tekst, który chcą zmienić, i poproszą Copilot o przepisanie go za nich. Wkrótce będzie dostępna dla wszystkich użytkowników Edge’a.
  • Multimedia z kotwicą wyszukiwania: Ta funkcja łączy w sobie możliwości GPT-4, wyszukiwania obrazów Bing i danych internetowych, aby zapewnić lepszy wgląd w zapytania dotyczące obrazów. Będzie dostępny wkrótce.
  • Kompilator kodu: Firma Microsoft opracowuje nową funkcję, która umożliwi wykonywanie złożonych zadań, takich jak bardziej precyzyjne obliczenia, programowanie, analiza danych, wizualizacja, obliczenia matematyczne i nie tylko. W przyszłości będzie powszechnie dostępny.
  • Głębokie wyszukiwanie: Funkcja Deep Search, która wkrótce będzie dostępna w Bing, wykorzysta moc GPT-4 do dostarczania lepszych wyników w przypadku złożonych tematów, rozszerzając wyszukiwane hasła w celu zapewnienia bogatszych i trafniejszych opisów. Więcej informacji można znaleźć na blogu Bing.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *