Firma ta organizuje pierwszą walkę mieszanych sztuk walki w kosmosie

Ilustracja artykułu zatytułowanego

obrazek: Maza_Fight_Gallery / Pixabay

Nadal mamy taką nadzieję Tom Cruise leci na Międzynarodową Stację Kosmiczną Żeby nakręcić film z Universalem, ale tak naprawdę jest inna firma, która chce wystawić pokaz w kosmosie. W tym przypadku mieszane sztuki walki pasują do warunków mikrograwitacji.

„Galactic Combat” to nazwa projektu telewizyjnego Space 11, firmy wyprodukowanej przez włosko-kanadyjskiego biznesmena Andreę Irvolino.

Przedstawienie składa się z trzech etapów. Po pierwsze, nieco mniej niż roczna rywalizacja 40 myśliwców z całego świata nauczy się walczyć pod nieobecność grawitacji z programami kondycjonującymi używanymi do szkolenia prawdziwych astronautów. Na tym etapie wyeliminowanych zostanie 32 zawodników, co pozostawi nas ośmiu półfinalistów rywalizujących w drugim etapie o miejsce w finale zwanym MMA-ZERO G.

Jak można się domyślić, trzeci etap będzie polegał na wysłaniu myśliwców w kosmos do walki w warunkach mikrograwitacji. Ci dwaj myśliwce polecą w kosmos w pocisku orbitalnym (nieokreślonym) wewnątrz gotowej do walki kapsuły (nie wspomniano również o zasobach kapsuły). Sonda będzie okrążać Ziemię przez 90 minut, czyli tyle, ile potrzeba na okrążenie planety. Rozumiemy, że wszyscy wrócą później do domu.

według Informacja prasowaByły zawodnik mieszanych sztuk walki John Lewis zagra wiceprezesa i promotora MMA-ZERO G. Do wydania w 24 epizody trwające jedną godzinę w okresie 12 miesięcy. Również To będzie Dodatkowa zawartość w pływ Dla tych, którzy chcą uczestniczyć w szkoleniach.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *