Fran Gonzalez wraca do Hiszpanii i podpisuje się pod Terrassa

Światowy piłkarz z akcentem z Kordoby postanowił wrócić do Hiszpanii, aby dalej rozwijać swoją karierę. W rzeczywistości od czasu, gdy Fran González został podpisany na następną sesję przez Terrasa FC. Potwierdził to w oświadczeniu kataloński klub, który stwierdził, że zamknął umowę obrońcy na wzmocnienie swojej centralnej pozycji na sezon 2022-23. Obrońca, który może również grać na pozycji pomocnika i za kilka dni pojawi się w Terrassie, podpisuje kontrakt z Terrassą FC, aby dołączyć do drużyny Jordiego Lopeza po ostatnim sezonie w Real Kashmir Football Club w ICL z Indii.

Fran Gonzalez: „Kiedy opuściłem Madryt i wróciłem do sąsiedztwa, nie wiedziałem, jak dobrze to przyjąć”

wiedzieć więcej

Gonzalez wrócił do Hiszpanii podbudowany siedmioma latami w zagranicznych zespołach oraz długą i sprawdzoną karierą w drugiej lidze B. Dzięki doświadczeniu z pierwszej ligi z Realem Saragossa (2012-13), Bronze Division była głównym domem w takich klubach jak Hércules CF (2014-15), Córdoba B (2013-14), Deportivo de La Coruña B (2010-11). i Lucena CF (2010). Podobnie był w trzeciej lidze z Almerią B (2008-2009). Jednak ten zawodnik, który trenował w niższych kategoriach Seneki i Realu Madryt, postanowił wyruszyć w międzynarodową przygodę w poszukiwaniu nowych wyzwań, które zawiodły go na Cypr, Tajlandię, Polskę, Hongkong i Indie.

Tak więc nowy środkowy obrońca Terrasista był częścią cypryjskich Ermis Aradippou, Thai Pattaya UTD, polskiej Bytovii Bytow i Hong Kong Lee Man, zanim przeniósł się na terytorium Indii, by bronić kauczuku Mohun Bagan, Bengaluru i Realu Kaszmir. Dojeżdża do kolejnego celu, gdzie będzie startował co sekundę RFEF.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.