Genion po raz kolejny zrealizuje projekt „The Break” w 2023 roku w Vinalupo

Piotr. W 2022 roku Laboratorium Genion, przy ul Piotr, Została wybrana Wśród ponad 50 kandydatów z całego kraju na stanowisko kierownicze znalazł się jeden z 12 kandydatów HOperacje Przedsiębiorczość na przerwie. Po przejściu selekcji, Genion stał się jedynym podmiotem w społeczności Walencji Zasadził The Break i zrobił to dla całego Vinalopó. w dwóch fazach, W programie bierze udział 24 europejskich przedsiębiorców oni pracowali Aby promować swoje projekty, a także uczestniczyć w lokalnych wyzwaniach i nawiązywać kontakty z ekosystemem biznesowym w celu promowania nowych możliwości biznesowych. Przyjeżdżali m.in. z Niemiec, Szwecji, Austrii, Holandii, Polski, Francji czy Malty, by zamieszkać w Peterer, Elda i Villina. Po tym doświadczeniu W 2023 roku Genion ponownie zrealizuje projekt The Break obok EOI Mediterráneo i TheBreak Alliance.

Jak wyjaśniają Genion Lab: „Po naszych najbardziej udanych doświadczeniach z edycją The Break 2022, Nie możemy się doczekać ponownego rozpoczęcia tej przygody”. Tak więc przewidują to W Petrerze mieszka 28 osób I pracuj codziennie z Genion Lab w maj, czerwiec i październik.

Wśród planowanych planów, zgodnie z inicjatywą, zespół Genion oraz „partnerzy i przyjaciele” będą pracować w tych miesiącach z naciskiem na łączenie uczestników z Kluczowi agenci, firmy i osoby na danym terytorium, dzięki czemu nauka odbywa się w dwóch kierunkach, a także zapewnia ciągłą wymianę wiedzy w celu doskonalenia projektów tych, którzy przyjeżdżają i lokalnego systemu przedsiębiorczości. Podobnie, będą również współpracować nad rozwiązaniami z agentami takimi jak Inescop.

W ten sposób Genion potwierdza, że ​​jest to „okazja do podzielenia się naszymi wyzwaniami, zdobycia zewnętrznego wglądu, dodania kobiecej perspektywy do naszej teraźniejszości i przyszłości oraz stworzenia wartościowych sieci i kontaktów w całej Europie”.

W 2022 r. EOI i Impact Hubumożliwili to 240 europejskich kobiet biznesu i kobiet biznesu przyjedzie do Hiszpanii Przywództwo transformacyjne w obszarach, w których są przyjmowane. Pierwsza grupa przebywała w laboratorium Genion od 28 września do 23 października. Kolejnych 12 uczestników było w dniach 3-28 listopada.

Tym samym przy wyborze uczestników brana będzie pod uwagę strategia przedsiębiorczości – od stopnia dojrzałości, zespołu, produktu, modelu biznesowego czy możliwości internacjonalizacji – poprzez ustalenie priorytetów zatrudnienia, cyfryzację i preferencje dla zrównoważonych rozwoju, a także kryteria przekrojowe. Priorytetowo traktowane będą grupy: osoby niepełnosprawne, ryzyko wykluczenia, młodzież i postawa osobista, kompetencje, dostępność i poziom wykorzystania. Ze względu na równość ocen z poprzednich etapów, pod uwagę będzie brana kolejność zgłoszeń.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *