Geordie Wilde ogłosił, że pracuje nad własną grą wideo typu horror i zdradza, gdzie i kiedy ją wyda

Geordie Wilde ogłosił, że pracuje nad własną grą wideo typu horror i zdradza, gdzie i kiedy ją wyda

Geordie Wilde to popularny YouTuber i podcaster Projekt gruntu”, wyruszył w nową przygodę w świecie gier wideo. W tym roku oprócz tego, że postanowił stworzyć własną noc zapaśniczą, zaskoczył swoich zwolenników ogłaszając, że Praca nad grą.

Stało się to podczas jego obecności Ostatni program jest z IlloJuanem i BaityBait Jako goście. Wild ujawnił swoją rolę dyrektora kreatywnego w tym projekcie oraz wyraził swoje szczęście i dumę ze współpracy z wybitnym zespołem programistów. Tworzenie gier, które rozpoczęło się rok temu przy użyciu Napęd jednostkiMiało ono zostać ogłoszone w październiku ubiegłego roku. Jednak kontrowersje na Twitterze wokół pomysłu ElXokasa na stworzenie gry RPG opóźniły to ogłoszenie.

Horror psychologiczny podobny do Visage

W tym kontekście Geordie Wilde zdecydował się pozostać na ławce rezerwowych do tej pory. Jego gra, seks Horror pierwszoosobowyzapowiada się na jedną z najstraszniejszych gier, jakie kiedykolwiek stworzono, z potężną… Składnik psychologiczny. Twórca to ogłosił Premiera odbędzie się w Halloween 2024 roku. Chociaż fabuła jest wciąż w trakcie pisania, ma ona zapewnić graczowi niepokojące doświadczenia.

Wilde włożył w ten projekt mnóstwo wysiłku, co będzie miało odzwierciedlenie we mnie Zwiastun ma ukazać się w nadchodzących miesiącach. Ponadto pracuje nad nową książką kryminologiczną, która ma się ukazać w marcu, a która zbada osiem prawdziwych przypadków i zastanowi się nad ludzkim złem. Gra następuje Historia amerykańskiego detektywa Śledztwo w sprawie cudzołóstwa w A Budynek Nowego Jorku,styl oblicze I MadisonOdkryj mroczne sekrety na każdym piętrze. Czas trwania meczu będzie krótki, ale intensywny, około 4 lub 5 godzin, z naciskiem na stworzenie atmosfery strachu i napięcia. Startowy Dostępne na SteamieGra będzie miała rozsądną cenę, ok 20 euro.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *