Gladiatorzy odwiedzili koronowanych mistrzów Alta Gracia

Posłuchaj w Radiu UNIVERSIDAD słów Guillermo Milano, trenera argentyńskiej drużyny piłki ręcznej mężczyzn LA 580 DEPORTIVA.

Reprezentacja zakończyła wizytę w Alta Gracia po czterech owocnych dniach, w których uczestniczył trener William Milan Skorzystaj z okazji, aby zwrócić uwagę na wielu graczy, którzy zwykle nie mają wielu minut w zawodach, a także dodać lokalnych sportowców i innych rywalizujących za granicą, którzy zadebiutowali w koszulkach zapaśników.

Drużyna Albiceleste koncentruje się na Igrzyskach Odesur, które odbędą się w Asunción del Paraguay w dniach 1-15 października, które będą kwalifikacjami do Santiago de Chile 2023, bezwzględnej drogi do kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024. Argentyna widzi Puchar Świata, który odbędzie się w Polsce i Szwecji w dniach 12-29 stycznia przyszłego roku, do którego już się zakwalifikowałem.

Gladiatorzy odwiedzili koronowanych mistrzów Alta Gracia

Zmierzając do drugiej połowy roku, Los Gladiadores spisało się dobrze w Alta Gracia Sports Center, zdobywając tytuł niepokonany przed liczną publicznością, która towarzyszyła zespołowi. Urugwaj zajął drugie miejsce w międzynarodowym trójkącie po pokonaniu Paragwaju 37:24 w ostatnim dniu.

Z inicjatywy Miejskiego Sekretarza Administracji Publicznej, Kultury, Turystyki i Sportu do sieci meczowej między drużynami Cordoby, takimi jak Gmina Alta Gracia, Colegio AngloAmericano i Escuela Bias, zostały włączone mecze towarzyskie, oprócz zaproszenia zespół Tucumán Ladrecher. , dając im możliwość uzyskania wysokiego poziomu w starciu z selekcjami Urugwaju i Paragwaju.

Wizyta reprezentacji narodowej w Kordobie w ramach międzynarodowych zawodów była pierwszą w Argentynie od początku epidemii, a ostatnim precedensem były cztery narody, które rozegrały się w San Juan w październiku 2019 r. Wpływy z biletu sprzedaż trafiła do funduszu dla dzieci, które będą reprezentować miasto Alta Gracia w krajowych mistrzostwach w piłce nożnej dla dorosłych.

W sporcie Argentyna zademonstrowała swój status faworyta do wygrania Trójkąta dwoma wygodnymi zwycięstwami: w piątek pokonała Paragwaj 52:12, aw sobotę pokonała Urugwaj 37:19. Chociaż Milan skorzystał z okazji w obu meczach, aby zmienić kolejność i wypróbować różne taktyki, w pierwszym meczu z Paragwajem, meczu, który nie miał równań od pierwszych minut, Gladiatorzy byli znakomici w bramkach Juana Bara, Francisco Lombardiego i Facundo. Cangiani w ataku, skuteczny w kontratakach i na flankach.

Przeciw Urugwajowi, z bardziej sprawiedliwym rozwojem głównie w pierwszej połowie, Argentyna jako wyznaczniki mieli Pedro Martinez i Agustin Forlino w celu i pracy w mojej okolicy Kordoba Franco Gavidia.

Gladiatorzy odwiedzili koronowanych mistrzów Alta Gracia

Najlepsi strzelcy przeciwko Paragwajowi: Francisco Lombardi (8), Juan Sacco (6), Facundo Kanjiani (6), Martin Young (5), Tobias Torosian (5), Juan Pablo Fernandez (4), Federico Fernandez (4), Lucas Aizen . (3), Julian Santos (3), Pedro Martinez (2), Santiago Barcelo (2), Fabrizio Casanova (2), Agustin Forlino (2), Nicholas Bonanno, James Parker, Mariano Canepa, Franco Gavidia, Juan Bar i Federico Wermbtera .

Najlepsi strzelcy przeciwko Urugwajowi: Pedro Martinez (6), Juan Pablo Fernandez (4), Francisco Lombardi (3), Juan Sacco (3), Lucas Aizen (3), Santiago Barcelo (3), Franco Gavidia (3), James Parker . (2), Facundo Cangianni (2), Fabrizio Casanova (2), Tobias Torosian (2), Federico Fernandez (2), Martin Jung (1), Mariano Canepa (1), Julian Santos, Nicolas Bonanno, Juan Bar, Federico Wermbtera i Agustina Forlino.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.