Godfall, gra na PS5 i PC, uzyskała klasyfikację wiekową PS4 w Europie

System klasyfikacji wiekowej PEGI Został uwzględniony Godval Dla urządzeń PlayStation 4, Gra fabularna opracowana przez Counterplay Games, która zadebiutowała na PlayStation 5 12 listopada – również została wydana na PC. Chociaż nie wykluczono, że pojawi się na większej liczbie platform po okresie wyłączności, spodziewano się, że pojawi się na Xbox Series X | S, a nie w poprzedniej generacji kontrolerów. To data wyjazdu określona przez PEGI to 24 kwietnia; Nie wiadomo, czy to był błąd Jak ostatni wygląd Borderlands 3: Director’s Cut W tej bazie danych dla Nintendo Switch.

GodvalJedna z pierwszych gier, która została potwierdzona na PlayStation 5, wydana przez Gearbox Software. Opisany jako A. Złodziej złodziej, Gatunek łączący mechanikę gier wideo, takich jak wojna za los W walce wręcz starał się również zaskoczyć grafiką nowej generacji, szybkim ładowaniem i funkcjami DualSense. Zaprojektowany z myślą o współpracy: „Możesz grać w całą grę w pojedynkę, z przyjacielem lub dwoma. Wrogowie będą dynamicznie reagować i zmieniać wzorce zachowań i ataków w zależności od liczby graczy. Deweloper powiedział.

Spadł poniżej oczekiwań

Godval Naszym pierwszym dużym rozczarowaniem stał się katalog PlayStation 5 ”. Powiemy ci, kiedy wychodzisz. Tytuł mieścił się w innych grach, takich jak Remake Demon SoulsI Spider-Man: Miles Morales chociaż było „Dobra zasada dotycząca systemu walki i postępu, ale to sprawia, że ​​woda we wszystkim innym Powoduje pewne niewyjaśnione i niewyjaśnione błędy projektowe, takie jak brak Sukces. Być może z upływem czasu i na podstawie aktualizacji, poprawek i rozszerzeń, gry Counterplay będą w stanie zmienić sytuację i zostawić nam świetny tytuł, w który naprawdę warto zagrać, ale teraz masz więcej polecanych opcji, w które możesz zainwestować swój czas i pieniądze, zarówno w obrębie gatunku, jak i poza nim.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *