GOG oferuje nową grę za darmo na zawsze przez ograniczony czas, którą możesz pobrać już teraz

GOG oferuje nową grę za darmo na zawsze przez ograniczony czas, którą możesz pobrać już teraz

GOG oferuje nową grę z ograniczoną czasowo promocją, która trwa tylko 72 godziny

the Tydzień bezpłatnych gier To nie koniec, bo nowa darmowa gra pochodzi ze sklepu Epic Games Store Już dostępne do pobraniaTo samo zrobił także Steam, aktualizując katalog bezpłatnych gier dostępnych dla wszystkich użytkowników platformy. Trzeci duży sklep cyfrowy na PC, GOG, nie chcę stracić dynamikiDlatego też uruchomiłem promocję, na którą można trafić Całkowicie darmowa gra.

To jest o Potwór w środkui można je bezpłatnie odebrać wyłącznie w sklepie cyfrowym CD Projekt RED 72 godziny. Biorąc pod uwagę, że promocja rozpoczęła się wczoraj, 31 stycznia, będzie dostępna wyłącznie w ramach roszczeń Do następnego 3 lutego o 19:00 (czasu na Półwyspie Hiszpańskim). Dlatego radzimy Ci zdobyć go jak najszybciej, abyś mógł Dodaj na stałe do swojej biblioteki Z adresów platformy.

Pobierz The Beast Inside za darmo na GOG

The Beast Inside, za darmo na GOG-u przez bardzo ograniczony czas

The Beast Inside to wyjątkowe i zabawne doświadczenie, które stanowi ekscytujący zwrot w survival horrorze i akcji.. Gra łączy w sobie ciekawą przygodę opartą na fabule z niepokojącym przeżyciem z gatunku survival horror. Zanurz się w opowieści o dawno skrywanych sekretach, osobistych tragediach i szaleństwie. Graj jako dwaj bohaterowie żyjący w różnych stuleciach, których łączy mroczne dziedzictwo.

Boston, 1979. Adam, kryptoanalityk CIA, opuszcza miasto i wraz z żoną Emmą przeprowadza się na wieś.. Jego opiekunowie obawiają się, że nie zapewnią mu tam bezpieczeństwa, ale Adam uważa, że ​​potrzebuje spokojnego miejsca w lesie, aby spróbować złamać prawo wojskowe. Ich praca może zmienić przebieg zimnej wojny. Okazuje się, że ta okolica jest całkowitym przeciwieństwem spokojnego miejsca, jakiego się spodziewali…

Pobierz The Beast Inside za darmo na GOG

Więc nie przegap okazji Zdobądź The Beast Inside całkowicie za darmo przez GOG I odbierz go przed 3 lutego następnego roku o 19:00 (czasu na Półwyspie Hiszpańskim).

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *