Google w końcu zamknie Hangouty w listopadzie

MADRYT, 28 czerwca (Portaltic/EP) –

The Aplikacja do obsługi wiadomości w Hangouts Przestanie działać w listopadzie, kończąc tym samym plany Google dotyczące migracji wszystkich użytkowników i ich rozmów do narzędzia czatu.

Od poniedziałku użytkownicy aplikacji mobilnej Hangouts będą widzieć komunikat zachęcający ich do tego przełącz się na czat, Albo dla wersji mobilnej, albo wbudowanej wersji Gmaila. To powiadomienie pojawi się również dla użytkowników rozszerzenia Chrome, którzy będą musieli korzystać z czatu w internecie lub samej aplikacji do czatu.

To najnowsze rozszerzenie planów Google polegających na wycofaniu Hangoutów na rzecz Google Chat. Jak wyjaśnia w swojej książce, Oficjalny blogużytkownicy, którzy nadal korzystają z Hangouts w Gmailu, automatycznie przejdą na Czat w Gmailu, a ci, którzy dołączą do Hangouts w przeglądarce, będą mieli czas do końca roku na migrację do Czatu w przeglądarce.

Aby ułatwić przełączanie się między aplikacjami, uruchomiliśmy Google Przenieś się z Hangouts do Chat w 2021 r.Umożliwić Przenieś rozmowy, kontakty i historię, Coś, co można zrobić za pomocą Takeout, korporacyjnego narzędzia do pobierania danych.

Jednak ten transfer będzie dostępny do listopada, Gdy Hangouts stanie się niedostępny, firma została o tym powiadomiona.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.