Gracz odtwarza znane stworzenie w Elden Ring w LEGO

Bardzo utalentowanemu graczowi udało się odtworzyć Elden Ring Mauzoleum Spacer po LEGO. Wynik jest niesamowity. Dla tych, którzy nie wiedzą, kapliczki to obiekty, które wędrują po Midlands i są dość niesamowite w swoim projekcie. Jeśli wersja LEGO stworzenia Elden Ring brzmi znajomo, być może widziałeś post tego samego użytkownika kilka miesięcy temu, pokazujący górną połowę Chodzącej Świątyni.

Sama górna połowa mierzyła 17 cali i ważyła około 24 funtów, więc możesz sobie wyobrazić, jak dolna połowa przyczyniła się do budowy pod względem rozmiaru. Tym twórcą jest użytkownik Reddita HoboSapient, który udostępnił niesamowite zdjęcia swojej wersji LEGO Elden Ring Walking Shrine. Wewnątrz zdjęć mamy figurkę LEGO, a także kota w jakiejś skali, aby pokazać, jak wysoka jest ta konstrukcja. Z drugiej strony mają Odtwórz Melinę za pomocą kreatora postaci.

To jest Pierścień Eldena w LEGO

W komentarzach do posta na Reddicie, a także w niektórych opisach zdjęć, dowiadujemy się więcej o tym buildzie. budowniczy powiedział Elden Ring Shrine w LEGO waży około 30 funtów i składa się z 5000 do 6000 części.. Budowniczy powiedział, że wnętrze Chodzącej Świątyni składa się z „dużo techniki”, a jeśli chodzi o pochodzenie tych elementów, budowniczy przypisał zestaw różnych elementów ofertom Pick-a-Brick w sklepie z cegłami .

Ten mod Elden Ring umieszcza Cię w butach Silent Hill Pyramid Head

Jeśli chodzi o mobilne kapliczki, teraz w postaci Elden Ring w LEGO, Ani „stworzenie”, ani „wróg” nie są najlepszymi słowami, aby to opisaćBiorąc pod uwagę jego funkcjonalność i design. Nie są to do końca wrogo nastawieni wrogowie, ale reagują na ataki i w większości kroczą jak gigantyczne żółwie niosące na plecach kapliczkę.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.