Grupa Manitou wprowadza markę Ghel do Brazylii

Grupa Manitou wprowadza markę Ghel do Brazylii

Amerykańska marka z ponad 160-letnią historią, w jej portfolio znajdą się koparko-ładowarki, ładowarki teleskopowe i miniładowarki.

Zdjęcie: Kolekcja Manitou

Grupa Manitou, producent sprzętu przeładunkowego, podnośników i platform do robót ziemnych, sprowadza do Brazylii amerykańską markę Gehl, włączając po raz pierwszy do swojego portfolio model koparko-ładowarki (GBL X 900). Mająca ponad 160-letnią tradycję firma, która w 2008 roku została przejęta przez Grupę Manitou, rozpoczęła swoją działalność na rynku rolniczym i z czasem poszerzała swoją działalność.

Według Fabio Misculina Ferreiry, dyrektora handlowego Manitou w Brazylii, pomysł polega na tym, aby sieć dystrybucji była niezależna od Manitou, która jest już skonsolidowana i zorganizowana na terenie całego kraju. „Będziemy szukać nowych partnerów, którzy będą zaangażowani w linię produktów Gehl” – podsumowuje.

Pierwszy dystrybutor został już wybrany. To firma Linck, która będzie odpowiedzialna za marketing produktów Gehl w trzech południowych stanach: Paraná, Santa Catarina i Rio Grande do Sul. Oficjalna inauguracja stowarzyszenia odbędzie się w tym tygodniu podczas Coopavel Rural Show w Cascavel.

Zdjęcie: Kolekcja Manitou

„Mamy wysokie oczekiwania co do nowego partnerstwa z firmą Gehl. W ciągu prawie siedemdziesięciu lat obecności na rynku firma Linck może pochwalić się długą tradycją oferowania wspaniałych marek w Brazylii, łącząc jakość i niezawodność producentów” – mówi Rodrigo Linck Greif, dyrektor generalny Linck. Z naszą obsesją na punkcie doskonałości w obsłudze klienta.

„Jesteśmy pewni, że koparko-ładowarki, ładowarki kompaktowe i ładowarki Gehl zyskają duże uznanie na rynku, ponieważ są to niezawodne produkty, które doskonale odpowiadają potrzebom klientów” – dodaje. „Dzięki tradycyjnej obsłudze posprzedażnej Linck i doświadczeniu naszych zespołów , jesteśmy pewni, że odniosą sukces.”

Marcelo Braco, dyrektor zarządzający Manito w Ameryce Łacińskiej, potwierdza zaangażowanie firmy na rynku brazylijskim. „W tej chwili dysponujemy koparko-ładowarką Gehl i poszukujemy dystrybutorów, którzy mogliby reprezentować markę na terenie całego kraju. W połowie tego roku zaoferujemy więcej opcji wyposażenia, takich jak ładowarki teleskopowe i miniładowarki. „

Koparko-ładowarka GBL X 900

Gehl GBL itp.), zaciski podające i podające, widły do ​​palet, a także specjalne narzędzia do cięcia, wiercenia, wiercenia i wielu innych.

GBL Działa na każdym rodzaju terenu, w tym na błotnistym, nierównym i nierównym terenie. Cechy te są unikalne na rynku i zapewniają maszynie doskonałą wydajność w swojej klasie.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *