Guerreras zna już swoich przeciwników z pierwszego etapu Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej

Hiszpania zmierzy się z Polską, Czarnogórą i Niemcami po losowaniu fazy grupowej, która odbyła się w czwartek w Lublanie (Słowenia).

Reprezentacja Hiszpanii w piłce ręcznej, która dotarła do półfinału ostatniego mundialu, zmierzy się z Polską, Czarnogórą i Niemcami w pierwszym etapie mistrzostw Europy w Słowenii, Macedonii Północnej i Czarnogórze 2022, według losowania przeprowadzonego w czwartek w Lublanie.

Zrównoważona drużyna trenera grupowego Jose Ignacio Pradesa nie będzie mogła sobie pozwolić na żadne błędy, biorąc pod uwagę równość czterech drużyn, jeśli będzie chciała zająć jedno z trzech miejsc gwarantujących dostęp do drugiej rundy turnieju.

Jeśli przejdą pierwszy etap, który rozegra hiszpańska drużyna w czarnogórskiej Podgoricy, „Guerreras” zmierzą się w drugiej rundzie, z siedzibą w Skopje (Macedonia), z pierwszą trójką z grupy C . Na który składają się wybory Francji, aktualnego mistrza olimpijskiego, Holandii, Macedonii i Rumunii.

Drużyny, które zajmą dwa pierwsze miejsca w grupie na koniec drugiego etapu, zakwalifikują się do półfinałów, które podobnie jak Wielki Finał odbędą się w Lublanie.

Mistrzostwa Słowenii, Macedonii Północnej i Czarnogóry odbędą się w dniach 4-20 listopada 2022 roku.

. Grupa A Lublana (SLO)

Norwegia, Węgry, Chorwacja i Szwajcaria.

. Grupa B Silgy (SLO)

Dania, Szwecja, Słowenia i Serbia.

. Grupa C – Scooby (MKD)

Francja, Holandia, Macedonia Północna i Rumunia.

. Grupa D – Podgorica (MNE)

Polska, Czarnogóra, Niemcy i Hiszpania.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.