Harmonogram i gdzie oglądać mecze w telewizji

Harmonogram i gdzie oglądać mecze w telewizji
Hiszpania szuka swojej trzeciej gwiazdy na Mistrzostwach Świata. Od 11 do 29 stycznia zagra reprezentacja Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej 2023 które obchodzone jest w miastach Szwecja i Polska. Wszystkie gry są latynoskie Możesz śledzić je bezpośrednio Za pośrednictwem kanału i platformy sportowej TVE i Teledeporte Popyt i za darmo, Uruchom RTVE.

O tytuł walczyć będą 32 drużyny Daniaaktualny mistrz w 2021 roku. Oprócz trofeum za zdobycie mistrzostwa Dostanie bilet na igrzyska olimpijskie w Paryżu w 2024 roku. Trzy najlepsze grupy z każdej grupy (w sumie jest ich 8) przejdą do rundy głównej, składającej się z czterech grup po sześć drużyn. Dwóch najlepszych graczy awansuje do ćwierćfinałów. Począwszy od tej rundy, zwycięzcy rozegrają jeden mecz, aby przejść do następnego Półfinały i wielki finał.

Po drugim meczu „głównej rundy” ze Słowenią było Latynosi Mają swój bilet do Ćwierćfinały W rozgrywkach rozgrywanych w Szwecji iw Polsce oraz grając w turniejach Przedolimpijski Na Paryż 2024. Reprezentacja kontynuuje drogę zwycięstwa i dodaje Piąty z rzędu Na razie na mundialu. Jego przeciwnik w kolejnym etapie wyjdzie z utworzonego przez niego trio Niemcy, Holandia i Norwegia.

Harmonogram, kanał i gdzie oglądać „Rundę główną” Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2023 w telewizji

Czarnogóra – Słowenia: Niedziela, 22 stycznia o 15:30 w Teledeporte i RTVE Play

Hiszpania – Francja: Niedziela 22 stycznia o 21:00 w Teledeporte i RTVE Play

Serbia – Holandia: Poniedziałek, 23 stycznia o 18:00 w Teledeporte i RTVE Play

Egipt – Dania: Poniedziałek 23 stycznia o 20:30 w Teledeporte i RTVE Play

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2023 w RTVE Play

Rozpocznie się 11 stycznia Dwudzieste ósme Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej męski w Polska i Szwecja Do 29 stycznia. O tytuł mistrza świata powalczą 32 reprezentacje narodowe z pięciu kontynentów. Dzięki platformie Popyt I to za darmo, możesz cieszyć się meczami turniejowymi z dowolnego miejsca iw dowolnym czasie, o ile masz domenę Urządzenie mobilne, tablet lub komputer.

Wszystkie wiadomości sportowe w RTVE.es s Uruchom RTVE

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *