Harry Potter: Wizards Unite przestanie działać w 2022 r.

Historia Harry Potter: Czarodzieje jednoczą się Wygaśnie w przyszłym roku. Chociaż ten opracowany przez Niantic tytuł zadebiutował po popularnym Pokémon Go, w tym tygodniu firma ogłosiła, że ​​zostanie zamknięta Harry Potter: Czarodzieje jednoczą się W ciągu najbliższych kilku miesięcy.

W ogłoszeniu nie podano szczegółów, dlaczego gra została zamknięta, jednak zostało to udowodnione Harry Potter: Wizards Unite przestanie działać na stałe 31 stycznia 2022 roku.

„Drodzy czarodzieje i czarodzieje, dzisiaj ogłaszamy, że gra Harry Potter: Wizards Unite oficjalnie kończy się 31 stycznia 2022 roku. Gra nie będzie już dostępna w App Store, Google Play i Galaxy Store 6 grudnia 2021 roku, a gracze nie będą już móc dokonywać zakupów w grze. od tego samego dnia”, On mówi ogłoszenie De Niantic.

Harry Potter: Czarodzieje jednoczą się Został wydany w czerwcu 2019 roku na iOS i Androida jako gra wideo z rozszerzoną rzeczywistością w uniwersum serii Harry Potter. Jednak w przeciwieństwie do Pokémon Go, nie osiągnął on dużej popularności i wygląda na to, że mógł go wyłączyć.

„Nie wszystkie gry mają trwać wiecznie. W Harry Potter: Wizards Unite naszym celem było przywrócenie do życia magii Wizards Unite milionom graczy, którzy wychodzą i odkrywają swoje okolice. Razem mamy tak się stało, dostarczając dwuletni wątek narracyjny, który wkrótce zostanie ukończony ”, Twórcy wskazali na inna funkcja na swoim blogu.

Z myślą o ostatecznym wyłączeniu serwerów Harry Potter: Czarodzieje jednoczą się, w nadchodzących miesiącach tytuł będzie miał kilka specjalnych przypadków. Przez cały czas Niantic zapewnia, że ​​gracze będą musieli wykorzystać swoje złoto i rzeczy przed zamknięciem, ponieważ po tym przypadku przedmioty te zostaną utracone.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *