Homero Díaz rozpoczyna zawody we Włoszech – El Sol de Toluca

Dżokej ze stanu Meksyk Homero Díaz rozpoczął zawody podczas 95. edycji Six Days International Enduro (ISDE), odbywającej się w Rivanazano we Włoszech, tygodniowej wystawie, która zgromadzi najlepszych kaznodziejów z 21 krajów.

Dzięki bogatemu doświadczeniu jest wielokrotnym mistrzem kraju i reprezentantem w pojedynkach międzynarodowych, w tym w poprzednich edycjach ISDE i Mistrzostw Ameryki Łacińskiej, dzięki czemu jest jedną z mocnych kart, aby dotrzeć do pierwszych miejsc w rozgrywkach, które zakończą się 4 września.

Wracając do działań w środku pandemii Covid-19, Homero Díaz (ekspert poziomu 1) zdecydował się wziąć udział w National Enduro Tournament of Vacuum Promotion, a w sierpniu tego roku w mieście odbędzie się piąta data.

Dla obywatela Metepec (z dziewięcioma tytułami w swoich występach) byłaby to dobra okazja do pokazania się na dobrym poziomie sportowym, ponieważ liczba wydarzeń została zmniejszona podczas zagrożenia zdrowia z powodu Covid-19, ale trening trwał tak długo, jak możliwy.

Delegacja meksykańska składa się z 23 pilotów, w tym Roberto Ramireza (Guadalajara), Arturo Rodriguez (Monterrey), Gabriel Guardado (Meksyk), Justo Soberon (Meksyk), Jose Luis Garcia (Morelia), Alejandro del Mazo (CDMX) i Eugenio. Z Alby (Guanajuato) i Davida Andrade (Campeche).

Zespół jest zróżnicowany z reprezentacją z północy, centrum i południa kraju, co tak naprawdę oznacza, że ​​Meksyk jest w pełni reprezentowany przez pilotów, którzy od początku roku postanowili przygotować się do imprezy.

Łącznie w Sześciu Międzynarodowych Dniach Enduro weźmie udział 84 kolarzy z 21 krajów, głównie z Europy, w tej edycji nie zabraknie sportowców z Chile, ale dobra drużyna z Brazylii i Wenezueli, która będzie reprezentować Amerykę Południową, natomiast Meksyk wezmą udział w drodze zespołów dowodzonych przez Homero Diaza.

Wśród zespołów międzynarodowych wyróżniają się Stany Zjednoczone, Hiszpania, Finlandia, Francja, Niemcy, Szwecja, Portugalia, Belgia, Polska, Szwajcaria, Węgry, Kanada, Czechy, Słowenia i Włochy.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *