Hrabstwo Santa Clara bada domniemane prześladowanie w ośrodku szczepień Levi’s – NBC Bay Area

Hrabstwo Santa Clara bada domniemane prześladowanie w ośrodku szczepień Levi's - NBC Bay Area

Hrabstwo Santa Clara potwierdziło co najmniej jeden przypadek domniemanego molestowania w miejscu szczepień COVID-19 na stadionie Levi’s.

Jednak jeden informator twierdzi, że widział oficera ochrony na stadionie Levi’s oraz kogoś z działu obsługi gości zachowujących się niewłaściwie.

Kierownictwo stadionu przekazało NBC Bay Area oświadczenie, w którym mówi, że bardzo poważnie traktują bezpieczeństwo wszystkich.

Stadion Levi w hrabstwie Santa Clara to największe miejsce szczepień w Kalifornii. Gubernator Gavin Newsom przeciął taśmę przed ostatnią misją na stadionie Levi, która odbyła się 9 lutego, sprowadzając setki pielęgniarek spoza stanu, aby stworzyć miejsce, w którym można zaszczepić do 15 000 osób dziennie.

Ale teraz ktoś pracujący na stadionie powiedział, że nie jest to bezpieczne miejsce dla niektórych osób pomagających w wysiłku.

Świadek powiedział: „Jest ścigany i nękany”.

Informator chce zachować anonimowość w obawie przed odwetem. Osoba twierdzi, że była świadkiem, jak funkcjonariusz ochrony Levy nękał i prześladował pracownika w miejscu masowych szczepień.

Informatorzy powiedzieli również, że drugi pracownik obsługi gości jest oskarżony o prześladowanie pielęgniarki, w tym wysyłanie jej prywatnych wiadomości w mediach społecznościowych.

Informator powiedział: „Widziałem pielęgniarki roztrzęsione, zdenerwowane, wściekłe, niespokojne”.

Dodatkową irytacją dla sygnalistów jest to, że twierdzą, że nic nie zostało zrobione po tym, jak ofiary złożyły skargę do swoich przełożonych.

Informator powiedział: „Kiedy pracujesz w środku i widzisz, że zgłaszana osoba wraca do pracy lub pracuje w tej samej pracy lub w tym samym miejscu, w którym pracujesz, jest to bardzo niepokojące i bardzo niepokojące”.

NBC Bay Area podjęło wiele prób, ale nie było w stanie dotrzeć do żadnej z domniemanych ofiar. Zespół operacyjny Levy Stadium, zapytany o zarzuty, złożył następujące oświadczenie:

„Nie komentujemy indywidualnych spraw personalnych. Bardzo poważnie traktujemy bezpieczeństwo w miejscu pracy i postępujemy zgodnie ze standardowymi najlepszymi praktykami HR podczas składania skarg”.

Cindy Chavez, superintendent hrabstwa Santa Clara, powiedziała, że ​​hrabstwo może potwierdzić co najmniej jeden przypadek domniemanego molestowania w miejscu szczepień na stadionie Levi’s.

Chavez powiedział: „Za każdym razem, gdy ktoś czuje się nękany i niewłaściwie traktowany lub boi się, powinien to zgłosić w całości, ponieważ naszym zadaniem jest upewnienie się, że będziemy kontynuować”. „będziemy.”

Hrabstwo Santa Clara złożyło również następujące oświadczenie w poniedziałek po południu:

„Rozumiemy, że administracja Levy zbadała te skargi i podjęła odpowiednie działania. Okręg również dokonuje przeglądu tych dochodzeń”.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *