IDPH ogłosił pierwszy przypadek wariantu P.1 COVID-19

IDPH ogłosił pierwszy przypadek wariantu P.1 COVID-19

Departament Zdrowia Publicznego stanu Iowa potwierdził w czwartek, że stan ma swój pierwszy przypadek SARS-CoV-2 P.1 w Iowa. Wariant P.1 COVID-19 został pierwotnie znaleziony w Brazylii i Japonii. Urzędnicy stanu zdrowia powiedzieli, że wciąż uczą się o cechach rasy. Alternatywę odkryło w Johnson County State Health Laboratory. Państwo współpracuje z jednostką, aby dowiedzieć się więcej o ekspozycji na zmienną. Według Centers for Disease Control and Prevention w Stanach Zjednoczonych istnieje 497 przypadków wariantu P.1. Centers for Disease Control and Prevention (CDC) stwierdza, że ​​wariant P.1 ma trzy mutacje i wpływa na przenoszenie i profil antygenu. Trzy dni temu IDPH ogłosił doniesienia o brytyjskim wariancie COVID-19 w placówce opiekuńczej. IDPH przypomina mieszkańcom Iowa, aby nosili maskę, praktykowali dystans społeczny, sprawdzali, czy masz objawy COVID-19 i regularnie myli ręce.

Departament Zdrowia Publicznego stanu Iowa potwierdził w czwartek, że stan ma swój pierwszy przypadek SARS-CoV-2 P.1 w Iowa.

Wariant P.1 COVID-19 został pierwotnie znaleziony w Brazylii i Japonii. Urzędnicy stanu zdrowia powiedzieli, że wciąż uczą się o cechach rasy.

Alternatywę odkryło w hrabstwie Johnson State Health Laboratory. Państwo współpracuje z jednostką, aby dowiedzieć się więcej o ekspozycji na zmienną.

Dla mnie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom, W Stanach Zjednoczonych istnieje 497 przypadków wariantu P.1.

Plik CDC mówi, że wariant P.1 Ma trzy mutacje i wpływa na przenoszenie i profil antygenu.

Trzy dni temu IDPH ogłosił doniesienia o Brytyjski wariant COVID-19 W placówce opiekuńczej.

IDPH przypomina mieszkańcom Iowa, aby nosili maskę, praktykowali dystans społeczny, sprawdzali, czy masz objawy COVID-19 i regularnie myli ręce.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *