Interland, gra Google dla dzieci do nauki o cyberbezpieczeństwie

Interland, gra Google dla dzieci do nauki o cyberbezpieczeństwie
Interland ma cztery wymagające gry przeznaczone dla dzieci, ale także dla rodziców lub opiekunów prawnych. (zrzut ekranu)

Aby dowiedzieć się, co można, a czego nie można robić w Internecie, Google Gra dostępna dla Pałac Gdzie mogą zdobyć wiedzę na temat praktykowania Bezpieczeństwo cyfrowe.

Interlandy cztery Gry Wymagające gry przeznaczone dla dzieci, ale także rodzice Również legalni obrońcyW celu promowania dialogu na temat bezpieczeństwa w Internecie w domu i zapewnienia wszystkim członkom rodziny tej samej strony.

W informacjaTestowaliśmy grę, aby uzyskać wgląd w to, co się w niej znajduje i jak ludzie mogą wchodzić w interakcje z postaciami. Według firmy: „Aby jak najlepiej wykorzystać Internet, dzieci muszą być gotowe do podejmowania mądrych decyzji”.

Może Cię to zainteresować: Rubius tworzy program na Twitchu za pomocą ChatGPT

Bądź cool w InternecieNiektóre podstawowe koncepcje obywatelstwa cyfrowego i bezpieczeństwa, dzięki którym mogą bez obaw poznawać świat online.

Awatar będzie niebieską sową, a kliknięcie Start uruchomi grę. (zrzut ekranu)

Aby wejść w interakcję z tym nowym narzędziem Google, użytkownicy mogą wpisać w wyszukiwarce „Interland” i kliknąć pierwszy wyświetlony link. Tam zostaną przywitani i będą musieli podjąć się różnych zadań w ramach platformy.

Awatar będzie niebieską sową, a kliknięcie Start rozpocznie grę. Będą cztery wyspy:Królestwo Teb„,”rzeka rzeczywistość„,”rozsądna góra” I „Wieża skarbów„.

Może Cię zainteresować: Jak korzystać z Map Google w trybie offline

Klikając „Graj”, możesz rozpocząć aktywność na każdej wyspie. Potrzebna jest tylko klawiatura ze strzałkami lub nawigacją i spacją, które ułatwią poruszanie awatarem.

Potrzebna jest tylko klawiatura ze strzałkami lub nawigacją i spacją, które ułatwią poruszanie awatarem.

Na każdej wyspie chłopcy i dziewczęta będą mogli poznać różne koncepcje w sieci. Z jednej strony dowiedzą się, jakie wiadomości szybko rozchodzą się po Internecie, dobre lub złe, i jak, jeśli nie zachowają środków ostrożności, mogą znaleźć się w trudnej sytuacji o trwałych konsekwencjach.

Według Google „Promowanie znaczenia zachowania ostrożności podczas udostępniania informacji pomaga stworzyć lepsze środowisko w sieci”.

Z drugiej strony zostaną one również wyjaśnione Oszustwo internetoweWażne jest, aby dzieci wiedziały, że ludzie online nie zawsze są tym, za kogo się wydają. Google powiedział: „Znajomość różnicy między tym, co prawdziwe, a tym, co fałszywe, jest podstawową lekcją bezpieczeństwa w Internecie”.

To może Cię zainteresować: Cyberprzestępcy kradną dane Gmaila za pośrednictwem Chrome i Microsoft Edge

Co więcej, prywatność i bezpieczeństwo osobiste są tak samo ważne w Internecie, jak w prawdziwym życiu. Dlatego firma stwierdziła, że ​​„ochrona cennych informacji pozwala dzieciom nie szkodzić ich urządzeniom, ich reputacji i relacjom”.

Uprzejmość to kolejna koncepcja nauczana na tym kursie. (zrzut ekranu)

the życzliwość Jest to kolejna koncepcja nauczana na tym kursie. Dzieci mogą postępować właściwie, stosując koncepcję „traktuj innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani” we wszystkich działaniach online.

W sytuacjach spornych dzieci powinny czuć się swobodnie, rozmawiając o nich z zaufanym dorosłym.Z kolei dorośli mogą wzmacniać to zachowanie, zachęcając do otwartej komunikacji w domu iw klasie.

Program Be Internet Awesome zapewnia nauczycielom narzędzia i techniki do nauczania podstaw bezpieczeństwa cyfrowego. Firma współpracuje z ekspertami ds. bezpieczeństwa cyfrowego, aby zapewnić, że wszystkie elementy programu dostarczają informacji potrzebnych rodzinom i nauczycielom.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *