Jak odtwarzać muzykę Spotify za pomocą interfejsu iPod Classic?

Spotify dla iPoda

Nostalgia za iPodem Classic Mają szczęście dzięki aplikacji internetowej opracowanej przez Tanner Villarete. Wraz z pojawieniem się kultowego Apple iPod, ze strony internetowej stworzonej przez tego programistę, jeden z tych odtwarzaczy muzycznych pojawia się domyślnie, używając jego elementów sterujących, ale za pomocą mobilnego ekranu dotykowego (lub za pomocą wskaźnika myszy na komputerze PC) dostarczana muzyka może odtwarzać usługi strumieniowe Spotify lub Apple Music.

Wprowadzenie na rynek iPoda firmy Apple zrewolucjonizowało przenośną muzykę pod hasłem „tysiąc piosenek w Twojej kieszeni”.

Aby z niego skorzystać, konieczne jest wcześniejsze posiadanie aktywnego konta w jednej z dwóch usług. Musi być dostępny za pośrednictwem strony internetowej Tanner Villarette Z subskrypcją Spotify lub Apple Music Z definicji zawartość dostępna w nim może być odtwarzana, ale za pośrednictwem interfejsu naśladującego interfejs iPoda.

Dzięki dotykowym ekranom smartfonów i tabletów ta aplikacja internetowa oferuje wyjątkowe wrażenia. W przeciwieństwie do tego, przewijanie za pomocą okrągłej ruletki, gdy mamy do czynienia z myszą komputerową lub touchpadem, jest nieco zniechęcające, choć równie skuteczne.

Ta aplikacja internetowa zawiera tryb „Cover Flow”, który umożliwia przeglądanie dostępnych albumów po okręgu, którego okładki pojawiają się na ekranie. Dla tych, którzy lubią zagłębiać się w tajniki tej aplikacji internetowej, jest ona dostępna pod adresem To jest adres.

Nawet jeśli Klasyczny design iPoda zniknął w 2014 rokuTo urządzenie, wprowadzone na świat przez Steve’a Jobsa w październiku 2001 roku, było przenośną muzyczną rewolucją porównywalną z Sony Walkmanem. Ze swoim niezwykłym hasłem „Piosenka w kieszeni جيب„Wiele pokoleń cieszyło się muzyką z jej charakterystycznym kołem. Teraz możesz ponownie doświadczyć tego uczucia w sieci.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *