Jak uciec przed walką na Honkai Star Rail

Bardzo ważny szczegół Honkai: Kraina gwiazd nie powiem ci, że jest Jak uciec z walkico może zaoszczędzić dużo czasu, jeśli wiesz, że przegrasz.

Jeśli twoja drużyna nie jest gotowa do walki z konkretnym przeciwnikiem lub zapomniałeś użyć jakiejkolwiek techniki zwiększającej statystyki przed starciem z wrogiem, lepiej uciekać niż tracić czas.

Aby pomóc ci podczas walki, wyjaśniamy tutaj jak uciec Na Honkai: Star Rail poniżej, w tym Jak wydostać się z symulowanego wszechświata.

Na tej stronie znajdziesz:

Jak uciec przed walką na Honkai Star Rail

W każdej walce, w tym w finałowych bossach, będziesz mógł uciec na Honkai Star Rail Naciśnij przycisk Pauza i wybierz „Uciekaj” lub „Wróć” lub „Zakończ walkę i zakończ”.

Gracze komputerowi muszą kliknąć ikonę dwóch pionowych linii Obok przycisku walki automatycznej W prawym górnym rogu gracze mobilni będą musieli go kliknąć, a gracze konsolowi będą musieli kliknąć przycisk Opcje/Start.

Kiedy uciekniesz z walki, albo wrócisz do najbliższej kotwicy kosmicznej, a twoja drużyna się wyleczy, albo zaczniesz tam, gdzie rozpoczęło się wyzwanie.

Ucieczka z bitwy w Zapomnianej Hali spowoduje powrót do głównego menu Zapomnianej Hali.

Jeśli jednak miejscem, w którym masz trudności, jest Symulowany Wszechświat, ucieczka to nieco inna procedura.

Jak wydostać się z Symulowanego Wszechświata w Honkai Star Rail

Przyciski wyjścia z walki w Symulowanym Wszechświecie są takie same, ale trzeba wziąć pod uwagę dodatkowy aspekt: Wyjście z meczu spowoduje całkowite opuszczenie Symulowanego Wszechświata. Oznacza to, że jeśli uciekniesz przed spotkaniem, będziesz musiał ponownie zacząć od początku tego świata.

Gdy nie uczestniczysz w walce, możesz opuścić symulowany wszechświat, wybierając Przycisk wyjścia nad minimapą w lewym górnym rogu ekranu.

Nawet jeśli odejdziesz, zachowasz wszystkie punkty zdobyte w cotygodniowej misji Symulowanego Wszechświata oraz wszystkie przedmioty zdobyte dzięki pokonanym wrogom.

Powodzenia w bitwach w Honkai Star Rail!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *