Jak wykryć, czy tekst jest generowany przez AI

Jak wykryć, czy tekst jest generowany przez AI

W ostatnich miesiącach jesteśmy świadkami, jak sztuczna inteligencja zajęła bardzo ważne miejsce w naszych czasach. z Uruchom ChatGPT i Jego integracja z wyszukiwarką Microsoft jest dostępna dla milionów użytkowników na całym świecie. Jego algorytmy są tak zaawansowane, że czasami nie jesteśmy w stanie rozróżnić, czy tekst jest generowany przez sztuczną inteligencję, czy przez człowieka. W tym celu istnieją narzędzia online, które możemy spróbować rozgryźć.

Sztuczna lub ludzka inteligencja

Z tych narzędzi online korzysta coraz więcej użytkowników na całym świecie. Przy wielu okazjach jako inspiracja, ale jest wiele innych okazji do pytań, zapytań, a nawet Twórz dla nas od tekstów po e-maile, artykuły, referaty, a nawet dzieła literackie. Coś bardzo przydatnego do przyspieszenia pracy, ale przy innych okazjach oznacza pójście na skróty. Wyniki zapytań przetwarzanych dzięki algorytmom tych narzędzi są tak wysokiej jakości i humanizowane, że prawie niemożliwe jest rozróżnienie, czy zostało napisane przez człowieka, czy przez sztuczną inteligencję. Na pierwszy rzut oka nie mogliśmy dostrzec różnicy. Pod tymi narzędziami pojawiają się inne narzędzia, które nam pomagają Rozróżnij, czy oryginalny tekst został napisany przez człowieka, czy przez maszynę.

Jednym z tych narzędzi jest GPTZero, Z którego Strona internetowa Będziemy mogli przeanalizować tekst i sprawdzić jego autorstwo, a do tego wystarczy otworzyć nowe okno w przeglądarce, aby uzyskać do niego dostęp. Aby analizować teksty, musimy się zdefiniować, możemy założyć nowe konto lub skorzystać z naszych kont Google, Facebook czy Github.

  • Gdy dotrzemy do serwisu, Skopiuj i wklej tekst w polu Włącz dla tego lub pobieranie pliku aby to przeanalizować.
  • Po aktywowaniu skrzynki Akceptujemy Warunki korzystania z usługimożemy przystąpić do jego analizy.
  • Aby rozpocząć analizę, kliknij „uzyskaj wynik” lub uzyskaj wynik
  • Po czasie przetwarzania otrzymamy werdykt. Czas zależy częściowo od liczby żądań strony internetowej oraz długości i złożoności tekstu do przeanalizowania.

Chociaż na razie musimy o tym pamiętać Wynik nie jest do końca dokładny. Coś, co z czasem ulegnie poprawie, ponieważ im więcej analiz wykonuje algorytm, tym lepiej jest wyszkolony i zdolny do wykonania tego zadania. W tej chwili możemy dowiedzieć się, czy wynik podany przez tę aplikację jest poprawny, jeśli przeanalizujemy teksty, których źródło znamy na pewno, jeśli nie, Nie możemy być w 100% pewni, że Twoje wyniki są prawidłowe.. Aby poprawić odsetek sukcesów, konieczne jest wprowadzenie algorytmu do procesu uczenia. W ten sposób z czasem osiągane są lepsze wyniki.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *