Jak wyłączyć żyroskop w Zelda: Tears of the Kingdom

Oto jak zastąpić sterowanie ruchem kontrolera Nintendo Switch w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, jeśli nie podoba ci się ta funkcja.

jeden z Kariera który jest domyślnie włączony w The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears znany b żyroskopnazywane również Kontrola ruchu podczas celowania. To, co z góry może być świetną rzeczą, jest również czymś, co irytuje wielu graczy, którzy uważają, że te sterowanie nie pozwala na precyzję.

Na szczęście, Nintendo dozwolone Wyłącz Sterowanie ruchem w tej grze jest bardzo łatwe, więc jeśli chcesz Nie wiesz, jak to zrobićW tym wpisie przedstawiamy nasz kompletny przewodnik dla Twojej wygody.

Jak dezaktywować sterowanie ruchem?

Sterowanie ruchem mogłoby być w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Wyłącz z menu ustawień z gry. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności kroki:

  • Kliknij przycisk + Od twojego polecenia, aby odblokować Siodłani mężczyźni.
  • Teraz Użyj przycisku R. Aby przewinąć sekcje do pliku Po drodze.
  • Musisz przejść do zakładki z rozszerzeniem Ikona zębatki.
  • Gdy dojdziesz do tej zakładki, będziesz w środku opcje menu; On wybiera „ustawienia”.
  • W obszarze Ustawienia przewiń do Plik Opcja sterowania ruchem.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, ta opcja jest domyślnie aktywowana, więc będziesz musiał Zmień to z „tak” na „nie” aby go wyłączyć.

gdy żyroskop jest włączony Bezpośrednio wpływa na sposób strzelania z łuku lub używania zdolności Ultra Hand, gdzie możesz sterować kontrolerem, aby wykonywać czynności w grze. Jednak możesz to odczuć To naprawdę odbiera twoją dokładność Lub nie masz trudności z jego użyciem.

Dobra wiadomość jest taka W dowolnym momencie możesz przejść do menu ustawień aby to zmienić. Może w dalszej części przygody będziesz chciał tego spróbować.


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *