Jakie telefony są na nim dostępne?

Firmy technologiczne nieustannie wprowadzają innowacje dzięki inteligentnym asystentom głosowym, aby poprawić wrażenia użytkownika. Dobrym tego przykładem jest Asystent GooglePoczta, która zajmuje się reklamami, dzwoniąc przez telefon, więc ludzie nie muszą.

Funkcja, która uniemożliwia użytkownikom odpowiadanie na te telemarketery, to: filtr połączeń. Dzięki temu nie będą Ci przeszkadzać nawet ci, którzy nalegają na zmianę banku czy operatora telefonicznego lub oferują ubezpieczenie na życie w trakcie drzemki, podczas pracy lub podczas jedzenia.

Podobno przez rejestrację Do listy RobinsonaTe rodzaje połączeń spamowych kończą się, jednak niektóre z tych rodzajów wyciekają. z tego powodu, Filtr połączeń Asystenta Google wydaje się być rozwiązaniem Czego wszyscy oczekujemy.

W tej chwili praca Dostępne tylko na urządzeniach mobilnych piksele (od Google), ale wkrótce może zostać dodany do innych urządzeń z Androidem. Narzędzie nie blokuje bezpośrednio sprzedawców, ale jest odpowiedzialne za ich obsługę i zapisywanie tego, co mówią w pliku Sztuczna inteligencja.

Filtr połączeń Asystenta Google pozwala użytkownikom Pixela zapoznać się z ofertami, które oferują im reklamy, ale w mniej nachalny sposób. W ten sposób ludzie mogą określić, czy usługa jest dla nich odpowiednia, wyszukując więcej informacji w Internecie i czytając inne recenzje. Bez odczuwania presji ze strony sprzedawcy po drugiej stronie telefon.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje o technologii na swój e-mail.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.