Jeśli Twój telefon komórkowy Xiaomi działa wolno, wypróbuj nową opcję Telegram, która znacznie poprawi jego wydajność

W Xiaomi World zawsze staramy się opowiadać Ci różne sztuczki, abyś mógł sprawić, by Twoje urządzenie działało jak najlepiej Zawsze robimy to z punktu widzenia optymalizacji MIUI. Na szczęście nie tylko marki ulepszają swoje wewnętrzne oprogramowanie, ale ostatnio robią to również firmy stojące za konkretnymi aplikacjami.

I tak właśnie jest w przypadku Telegrama, jednej z najczęściej używanych aplikacji do przesyłania wiadomości na świecie, która właśnie wprowadziła nową funkcjonalność w Najnowsza wersja to 9.5.1 To Pozwoli nam to znacznie poprawić wydajność naszego telefonu Xiaomi kiedy go używamy.

Nowy tryb oszczędzania energii kryje w sobie ciekawą poprawę wydajności

Telegram zawsze wyróżniał się jako jedna z lepiej działających aplikacji na Androida, a jego animacje są naprawdę płynne. Oczywiście, duży problem mają Dzieje się tak dlatego, że zwykle zużywają dużo baterii, gdy używamy ich regularnieDlatego twórcy aplikacji postanowili wprowadzić nowy tryb oszczędzania energii, który ogranicza niektóre z nich.

W takim przypadku w ramach ustawień tego narzędzia Telegram pozwala nam to teraz zrobić Włącz lub wyłącz niektóre animacje pojedynczo związany z kreskówkapołączenia, naklejki, a nawet pliki animowane emotikony Tak, aby nie skutkowało to nadmiernym zużyciem energii.

Właściwie te same ustawienia Umożliwia ustawienie tego trybu tak, aby działał od określonej wartości procentowej bateriiInnymi słowy, możemy go aktywować lub dezaktywować ręcznie zgodnie z naszymi potrzebami, a nawet aktywować automatycznie, gdy osiągniemy ustawiony procent.

powiedziawszy to, Poniżej dowiesz się, jak łatwo uzyskać dostęp i skonfigurować to ustawieniew przypadku którego wystarczy wykonać następujące czynności:

  • Po otwarciu aplikacji Telegram możesz wyświetlić boczne menu w lewej górnej części ekranu
  • Wprowadź ustawienia telegramu i kliknij opcję „Oszczędzanie energii”.
  • Po wejściu będziesz mógł skonfigurować, czy chcesz aktywować lub dezaktywować tryb, wybierz procent, przy którym zacznie działać, a nawet rodzaj elementów, które chcesz wyświetlać lub nie, w zależności od potrzeb

Zobacz wszystkie recenzje na https://www.mundoxiaomi.com


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *