Jorge Barazza: 2022: Piłka nożna, którą będziemy posiadać | Publicysta | Sporty

Mistrzostwa Świata, Kwalifikacje, Mistrzowie, Redaktorzy, Bardzo istotna konferencja FIFA w Katarze pod koniec marca, FIFA vs. UEFA/Conmebol… A pośród tego wszystkiego pandemia wystąpiła w niespodziewanej roli głównej. Rok 2022, oddalony o zaledwie kilka godzin, zapowiada wyjątkowe zamieszanie. Warto zacząć od gry, która zawsze powinna być przed wszystkim.

Plusy i minusy 2021

Bomba: Narodził się UEFA-Conmebol

* Intensywność. To modne hasło w świecie numer pięć. Na początku pojawiły się koncepcje presji i własności, które pojawiły się i zostały ciasno zainstalowane w hali piłkarskiej, aby już więcej nie opuszczać. W międzyczasie utrzymywały się inne drugorzędne zasady, takie jak wysokie ciosy, zmniejszanie pola przez obronę i poszerzanie go w ataku, szybki powrót poprzez wymijanie wszystkich za linią piłki w celu odzyskania sił, atakowanie skrzydłami i zdobywanie punktów itp. Zasadzone przez techników i rozsiane po całej mapie świata. Dzisiaj założeniem każdego zespołu jest intensywność, tj. ściskanie, mobilizowanie, wznoszenie, schodzenie, zaznaczanie, odsłanianie… wszystko z najwyższym stopniem energii i ciągłości, na jaki pozwala ciało i umysł. Utrzymuj wysokie tempo w meczu 97/98 minut. Z taktycznego punktu widzenia to będzie podkreślane. A to, co zobaczymy w tym dzieciaku zatytułowanym 2022. „Bycie twardym” jest dalekie od wszystkich mówionych i świadomych przedstawień, które trenerzy kierują do piłkarzy.

* Globalizm. Po raz pierwszy w historii przyjmie cię naród arabski. Również jako pierwsze wydanie, pojawi się pod koniec roku, a nie w jego połowie (od 21 listopada do 18 grudnia). Miejscem będzie bardzo krótki Katar, o powierzchni zaledwie 11 586 kilometrów kwadratowych. Nie było tak małego gospodarza. Możesz iść na maksymalnie trzy mecze tego samego dnia ze względu na bliskość stadionów. Kandydaci…? Zwykle: Niemcy i Brazylia. Do kogo należy dodać obecnego mistrza, Francję, która ma wielu topowych graczy, takich jak Lloris, Kante, Mbappe, Conde, Varane, Pavard, Kimpebe, do którego teraz dołączył Benzema. Bóg powie później… Może dołączą do nas Hiszpania, Anglia i Belgia. A zobaczymy, co może powiedzieć Argentyna, poprawiona w stosunku do Rosji 2018. Rewelacja…? Stany Zjednoczone i Dania.

* Szesnastkowy. Czy Ameryka Południowa może odzyskać tytuł mistrza świata po dwudziestu latach…? To będzie balsamiczny dla naszej regionalnej piłki nożnej. I nie tylko to, byłby to wyjątkowy restart i motywacja, to nawet podniosłoby tutaj cenę cracków. Brazil Tite jest bardzo silna i trudna do pokonania; Najlepiej nadaje się do tego wyczynu. W Rosji wysłała ją Belgia, choć niegodna. Tym razem strateg gaucho i Garutosse postarają się nie popełnić ani jednego błędu. zły…? Neymar będzie starszy o cztery i pół roku. prawidłowe…? Leworęczny Ravenha z Leeds pokazał mu przesłanie odwagi, kreatywności i celu. I ma wschodzącą gwiazdę o gigantycznych rozmiarach: Winicjusz.

* Dramat. Te, które stoją przed Włochami i Portugalią. Jeden lub obaj zostaną wykluczeni z imprezy w Katarze. Powinni zostać wyeliminowani w eliminacjach europejskich. Choć wiedzieli już, że jest to możliwe, byłby to śmiertelny cios dla tego, kto został wyeliminowany. Gdyby to były Włochy, dwa razy z rzędu dodałyby poza nimi mistrzostwa świata. Wspaniały. Przede wszystkim po świetnym zdobyciu Pucharu Europy. Gdyby to była Portugalia, byłoby to ostatnie pożegnanie Cristiano Ronaldo z mistrzostwami świata. Który z nich ma lepszych graczy do wygrania play-off…? Oczywiście Portugalia: Rui Patricio, Pepe, Nuno Mendes, Ruben Dias, Joao Cancelo, Bernardo Silva, Bruno Fernandez, Diogo Jota, Joao Felix, Cristiano…

* Pulsida. 31 marca konferencja FIFA 72 odbędzie się w Doha w Katarze, gdzie Gianni Infantino będzie starał się potwierdzić swój zamiar organizowania Pucharu Świata co dwa lata. To pośród bardzo napiętych relacji FIFA-UEFA/Conmebol. Zgodę powinien uzyskać szef domu w Zurychu (powiedział: „Mamy już głosy”, ale się spieszy, bo ten dwuletni cykl rozpocznie się w 2028 r. i nawet miejsce nie zostało wybrane. W listopadzie , na dwa dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata odbędzie się kolejna konferencja.

* Niebo lub piekło. Bez wątpienia 29 marca będzie dniem chwały lub dramatu w wielu krajach Ameryki Południowej. Tego dnia zakończą się kwalifikacje do Kataru i nawet tam będą ciężkie walki. O dwa i pół miejsca rywalizuje siedmiu pretendentów. Kolumbia wykluczyła już trzypunktowe zwycięstwo nad Wenezuelą, która miała 29 lat, ale teraz Pekerman jest w Vinotinto i jego występ ulegnie poprawie. Ciekawe spotkanie z historią miłosną, którą Pekerman podzielił się z Columbią. Dwa będą towarzyszyć bezpośrednio Brazylii i Argentynie, a drugi będzie musiał poczekać do czerwca, by zmierzyć się z piątym z Azji (którą może być Australia, uważaj…!). To będzie Czarny Wtorek lub święto narodowe.

* pandemia. W ciągu roku pełnego zobowiązań Covid może odegrać kluczową rolę w turniejach. Obecnie są drużyny z dziesięcioma czy dwunastoma kontuzjowanymi. I nie wygląda na to, żeby wirus przeszedł na emeryturę pod koniec listopada, kiedy rozpoczną się mistrzostwa świata. Co by było, gdyby w swoim najlepszym wykonaniu jeden z kandydatów musiał zrezygnować z pięciu swoich postaci…? Mogłoby to zmienić bieg rywalizacji. W Katarze piłkarze będą odizolowani i otoczeni opieką jak astronauci. Jedna infekcja może prowadzić do dziesiątek i wyeliminować szanse każdego zespołu.

* Zaginiony. Norwegia została wykluczona z wyścigu, a futbolowi w mundialu będzie brakować agresji i bramek Erlinga Haalanda, jednej z dwóch obecnych gwiazd obok Mbappe, który przyjeżdża w najlepszym momencie i marzy o trafieniu debla. Pytanie: Czy Kylian pojedzie do Kataru jako zawodnik Realu Madryt…? Jego wyjazd lub nie z Paris Saint-Germain będzie jedną z bomb roku. Lewandowski będzie się starał, aby Polska była dobra w europejskich play-offach. Ale ostrzegam, Polska to nie Bayern Monachium, a Leowa robi to, co dzieje się ze wszystkimi: jest świetnym zabójcą, chociaż jeśli nie jest dobrze otoczony, jego proch strzelniczy staje się mokry. I jest bardzo odważny: po pierwsze Polska i Rosja. Jeśli tak się stanie, przeciwko Szwecji lub Czechom. (ten)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.